Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

2 zestawy Logitech x530 pod jednego laptopa, jak ???

Ściana  2 zestawy Logitech x530 pod jednego laptopa, jak ???
Witam, mam pewne pytanie a zarazem problem;/
Za parę dni wyprawiam 18 urodziny, nie mam zbyt dobrego sprzętu do muzyki, dlatego też wpadłem na pomysł aby 2 zestawy Logitech x530 (bo takowe posiadam w domu) podłączyć razem do jednego Laptopa, myślę ze takie coś da mi dosyć spora moc dźwięku ;D Bo niestety jeden zestaw to za mało, może i pokój roznosi, lecz impreza odbędzie się na otwartej przestrzeni a wtedy z głośnością juz dużo gorzej ;/

No dobra to teraz konkrety:
Laptop: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile (V5535)
K.Dźwiękowa zintegrowana Realtek High Definition Audio (Lokalizacja 65535)
2 zestawy głośników Logitech x530

Jak podłączyć je do jednego komputera ?
Czy laptop to wytrzyma xD ?

Hmmm ogólnie sie za bardzo na tym nie znam ale myślę ze wszystko rozwiąże rozdzielczacz do głosników pod minijacka ??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: 2 zestawy Logitech x530 pod jednego laptopa, jak ???
Możesz spróbować z czymś takim http://allegro.pl/ae1-przejsciowka-sygna...25752.html (pewnie to głupota, ale nie za bardzo siedzę w audio) Poczekaj na inne komentarze.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
o czymś takim własnie myślałem ;p ale nie wiem czy sie nadaje xD
Wszystko w porządku, ale: wejście Mini Jack odpowiada za dźwięk stereo (czyli 2.0). Logitech x530 to głośniki w systemie 5.1 czyli będą grać 2 przednie głośniki plus subwoofer. Tylne satelitki nie będą grały, centralny także.
Tez mam x-530 i taka jak z linku przejsciowke. No i działac all nie bedzie no bo prakuje jednego wejscia. Jakbys dwie takie podłaczył to byłyby trzy wejscia. Nie wiem ile masz wejsc na lapku, ale jak 3 to do kazdego taka przejsciowka i robia sie dwa wejscia. Chyba najlepsze wyjscie.
Piszę poprawnie po polsku. Niech stracę...Szczerbol
Powerlifting!!! & Kolarstwo!!!
 Przeglądarka: opera
W tym laptopie ma 1 wyjście audio i jedno wejście na mikrofon. http://www.hangiurun.com/fotograflar/buy...5535_3.jpg
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak podłączyć dwa zestawy głośników do komputerajak podłączyć subwoofer od logitech x530 do laptopalogitech x-530 nadają się na impreze?jak podlaczyc glosniki logitech x 530 do laptopajak podłączyć 2 zestawy głośników do komputerajak podłączyć 2 subwoofery do komputera logitech zestaw 2.0jak podlaczyc 2 zestawy muzyczne do pcjak podlaczyc 2 subwoofery logitechallegro subofer do laptopa