Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

200 nagród na dwusetny numer

200 nagród na dwusetny numer
Z okazji wydania 200 numeru PC Formatu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników serię konkursów, w których do wygrania jest ponad 200 nagród o łącznej wartości przekraczającej 40 tys zł
http://www.pcformat.pl/News-200-nagrod-n...er,n,16900
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: 200 nagród na dwusetny numer
Witam!

Bardzo się cieszę, że WRESZCIE są konkursy Wesoły .
Aczkolwiek spodziewałem się innej formy konkursów.
Ściślej sprawę ujmując... Myślałem, że konkursy będą opublikowane w czasopiśmie - i będą pytania i odpowiedzi typu a, b, c.

Nie przepadam za bardzo za "Facebook'owymi" konkursami Oczy .
Zwłaszcza po publikacji artykułu "9 rzeczy, których na Facebooku publikować nie wolno".
Aczkolwiek nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa - i nie mówię, że nie wezmę udziału...
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Czy nie można było rozdzielić tych 200 nagród na 100 dla czytelników i 100 dla Facebooka. Wszyscy się uparli na ten FB jakby firmom płacili za to.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
lactoral: Też nie potrafię tego pojąć, czemu akurat na "Facebook'u"? Oczy
Przecież można było zrobić konkursy SMS w formie quizów (pytanie i 3 odpowiedzi), albo konkursy mailowe.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Po pierwsze - wszystkie nagrody są dla Czytelników, żadnych nie oddajemy Zuckerbergowi.
Po drugie - konkursy SMS-owe to ostateczność, której będziemy unikać tak długo jak to tylko możliwe. Robiliśmy je i bazując na tym doświadczeniu, jeżeli nie będziemy musieli, to więcej nie będziemy ich robili.
Po trzecie - konkursy facebookowe są najłatwiejsze w organizacji, docierają do dużej grup odbiorców, szybko się je organizuje i szybko rozwiązuje. Facebooka ma prawie każdy, a okazuje się, że maila już nie każdy potrafi napisać.
m.konderski: Dlaczego unikać konkursów SMS - i dlaczego ostateczność?
Nie rozumiem. W czym ta forma jest gorsza od maila czy "Facebook'a"? Oczy
We wszystkim. Dawidzie wiem, że nie rozumiesz. Dlatego przyjmij proszę tą informację na wiarę.
Czyli nie trzeba być czytelnikiem PC Formatu, aby dostać nagrodę wystarczy mieć konto na FB i nie trzeba nawet znać odpowiedzi na pytanie wystarczy skopiować ją od innej osoby z FB i zmienić trochę treść (Regulamin Konkursu) Reasumując osoby, które są czytelnikami gazety a nie mają FB są gorzej traktowane niż ludzie którzy nie kupili żadnego magazynu PC Formatu.
(17.03.2017, 11:55)m.konderski napisał(a): We wszystkim. Dawidzie wiem, że nie rozumiesz. Dlatego przyjmij proszę tą informację na wiarę.

Mogę to przyjąć do wiadomości, pod warunkiem, że dostanę konkretną odpowiedź.
Interesują mnie tylko konkrety.

Czyżby organizowanie konkursów SMS było zbyt kosztowne, czy co? Oczy
Można byłoby bardzo łatwo odróżnić czytelników, którzy mają FB i ludzi, którzy nie są czytelnikami a czyhają tylko na nagrody. Lecz po co przecież z tego, co zauważyłem nikogo w redakcji to nie obchodzi liczy się tylko WIELKI napis KONKURS na 200-SETNY NUMER.
Programy: Polecane / Nowe / Inne