Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3 piknięcia podczas startu systemu

3 piknięcia podczas startu systemu
Witam,mój problem polega na tym że.. Dzisiaj włączyłem komputer w stan uśpieniano i odłączyłem zasilanie bo musiałem gdzieś iść. Gdy wróciłem włączyłem go no i komputer wydał z siebie 3 piknięcia,poczym sie zresetował i tak w kółko , monitor jest jakby w stanie uśpienia bo nic sie na nim nie pokazuje. Nie działa nawet przycisk resetu. Wie ktoś oco chodzi?
"Śmierć dla nikogo nie jest okropna. Stary czy młody, dobry czy zły, dla każdego jest taka sama. Śmierć jest bezstronna. Nie ma szczególnie okropnej śmierci. To dlatego śmierć jest taka przerażająca. Twoje zwyczaje, twój wiek, twoja osobowość, twój majątek, twój wygląd... W obliczu śmierci, wszystko to nie ma znaczenia. Śmierć jest okropna, ponieważ niszczy to wszystko."
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
RE: 3 piknięcia podczas startu systemu
Jaki to komputer?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: 3 piknięcia podczas startu systemu
Aero cool vp-450 450w oem
good ram 4gb 1333mhz
intel pentium dual core g840
vertex 3d ati hd6850 1gb
msi h61m-p21 (b3)
"Śmierć dla nikogo nie jest okropna. Stary czy młody, dobry czy zły, dla każdego jest taka sama. Śmierć jest bezstronna. Nie ma szczególnie okropnej śmierci. To dlatego śmierć jest taka przerażająca. Twoje zwyczaje, twój wiek, twoja osobowość, twój majątek, twój wygląd... W obliczu śmierci, wszystko to nie ma znaczenia. Śmierć jest okropna, ponieważ niszczy to wszystko."
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
msi pentium 4 3piknięcia