Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

6120-lampa błyskowa

Ściana  6120-lampa błyskowa
Witam

posiadam Nokie 6120 i wchodze w aparat włączam Flash i daje on i lampa nie świeci czemu ? a czy ona ma świecić chociarz
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: 6120-lampa błyskowa
Musi świecić, gdy włączasz aparat. Możliwe masz popsuty Flash.
Spróbuj wgrać nowy soft, jeśli to nie pomoże to pozostaje możliwość pójścia do serwisu lub masz gwarancje to możesz zareklamować jako popsuty telefon i dostaniesz nowy.
Staram się jak najlepiej pisać poprawnie po polsku Szczerbol

Myślenie nie boli, włącz mózg.
Nic nie kosztuje

[Obrazek: tmput8.png]

a może się lampa nie włączyć jak sie ma mało bateri ?
~Anonim napisał(a):a może się lampa nie włączyć jak sie ma mało bateri ?
Nie. 6120 nie ma jakiegoś czujnika, który przy małym naładowaniu baterii uniemożliwia korzystanie z jakiś funkcji. Oczywiście możesz ew. podładować, ale to nic nie da. Wykonaj aktualizacji softu przez program NSU[Nokia Software Updater]. -> http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_265721
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
mi-45 napisał(a):
~Anonim napisał(a):a może się lampa nie włączyć jak sie ma mało bateri ?
Nie. 6120 nie ma jakiegoś czujnika, który przy małym naładowaniu baterii uniemożliwia korzystanie z jakiś funkcji. Oczywiście możesz ew. podładować, ale to nic nie da. Wykonaj aktualizacji softu przez program NSU[Nokia Software Updater]. -> http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_265721

a mogę coś spaprać przy tym z fonem ?
~Anonim napisał(a):a mogę coś spaprać przy tym z fonem ?
Jeśli podczas aktualizacji nie będziesz przerywał połączenia telefonu z komputerem to nic się złego nie stanie. Proponuję poczytaj jeszcze tutaj, aby wybrać poprawny PC[Product Code]. Inaczej po aktualizacji softu za pomocą NSU będzie potrzebne wgranie PL języka. Akurat z nowszymi modelami tak jest. Jeszcze zrób jedno: wpisz w telefonie *#0000# i kliknij na zieloną słuchawkę -> ten kod sprawdza edycję aktualnego softu w telefonie.
pisze mi tak

V 03.83
19-06-07
RM-243
Nokia 6120c EM12.03

co to oznacza że mam starszą wersję softu niż jest jakaś aktualna ?
~Anonim napisał(a):pisze mi tak

V 03.83
19-06-07
RM-243
Nokia 6120c EM12.03

Na podstawie tych informacji nie wywnioskujemy czy jest nowsza wersja FW, jeśli nie podasz PC[ProductCode'u], a znajduje się on pod baterią telefonu. Krótko mówiąc: da się oczywiście ogólnie określić ostatnią najnowszą wersję softu dla danego modelu platformy Nokii BB5, choć nie pod każdym PC jest ona dostępna. Więc bywa tak, że nowy soft może ukazać się na początku na jeden kod Angielski, a dopiero później pod Polski.
mi-45 napisał(a):
~Anonim napisał(a):pisze mi tak

V 03.83
19-06-07
RM-243
Nokia 6120c EM12.03

Na podstawie tych informacji nie wywnioskujemy czy jest nowsza wersja FW, jeśli nie podasz PC[ProductCode'u], a znajduje się on pod baterią telefonu. Krótko mówiąc: da się oczywiście ogólnie określić ostatnią najnowszą wersję softu dla danego modelu platformy Nokii BB5, choć nie pod każdym PC jest ona dostępna. Więc bywa tak, że nowy soft może ukazać się na początku na jeden kod Angielski, a dopiero później pod Polski.

przytoczę wypowiedz jednego usera z innego forum i mówi on tak

''masz 3.83
akutualne jest 3.70

cos mi sie zdaje, ze dlatego nokia tak dlugo nie wprowadza nowego firmware do obiegu bo cos z nim nie tak''

więc nie wiem kto mówi prawdę ty czy on /
~Anonim napisał(a):przytoczę wypowiedz jednego usera z innego forum i mówi on tak

''masz 3.83
akutualne jest 3.70

cos mi sie zdaje, ze dlatego nokia tak dlugo nie wprowadza nowego firmware do obiegu bo cos z nim nie tak''

więc nie wiem kto mówi prawdę ty czy on /
Jeśli mogę spytać to na jakim forum ktoś ci tak odpowiedział? Pisze on głupoty, ponieważ numeracja softu jest taka, że ta nowsza wersja zawsze jest "do przodu", więc aktualną nie może być wersja 3.70. Zresztą tak jak mówię bez podania przez Ciebie PC nie powiem Ci jaka w tym momencie dla twojego tela jest najnowsza wersja FW..
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak wlaczyc lampe w noki 6120jak włączyć lampę w nokii 6120lampe nokia6120c