Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

7/2007 ocena

7/2007 ocena
Witam

Jest to mój pierwszy post na tym Forum. Wypada więc się odnieść do
pisma PC Format, którego czytelnikiem jestem od trzech miesięcy.

Nr 7/2007 oceniam pozytywnie podobnie jak dwa poprzednie. Najwyżej oceniam działy "Software" i "Hardware". Z oprogramowania dołączonego do pisma moją najwyższą ocenę uzyskuje program "SpyCatcher 2007", najniższą zamieszczone w numerze gry.
Uważam, że powinno się znaleść coś również na temat programowania
oraz więcej nt. Linuxa. Na uznanie zasługuje również artykuł "Dobry moment na kupienie pamięci".
Myślę, że PC Format zasłużenie reklamuje się jako najbardziej poczytne pismo komputerowe.

pozdrawiam
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: 7/2007 ocena
Dziękujemy za opinię. Zachęcam również do wyrażenia bardziej bezpośredniej oceny poprzez specjalny mechanizm:
http://www.pcformat.pl/index.php/ocen_numer
(osoby tam oceniające PCF biorą udział w losowaniu nagród - o ile podały swoje dane osobowe w ustawieniach konta w serwisie PCF).
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: opera
RE: 7/2007 ocena
koziolek napisał(a):Dziękujemy za opinię. Zachęcam również do wyrażenia bardziej bezpośredniej oceny poprzez specjalny mechanizm:
http://www.pcformat.pl/index.php/ocen_numer
(osoby tam oceniające PCF biorą udział w losowaniu nagród - o ile podały swoje dane osobowe w ustawieniach konta w serwisie PCF).

Witam!
Ja podałem swoje dane (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, e-mail, telefon stacjonarny i komórkowy) i w ocenie numeru 04/2007 zająłem 1 miejsce i wygrałem kubek "PC - Format`u", ale chyba mam szansę zostać wylosowany jeszcze kiedyś - w niedalekiej przyszłości? Bo swoich danych osobowych nie usuwałem z bazy "PC - Format", a oceny dokonuję z miesiąca - na miesiąc (bez żadnych wyjątków).

Pozdro: Dawid Sz.

P.S. Proponuję, aby w "PC - Formacie" na jednej z ostatnich stron zrobić listę laureatów - kto, co wygrał. Coś na wzór tego, jak jest na stronie "PC - Format`u" w dziale "Oceń i skomentuj".
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nr7 2007 pcformat