Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

A może taki test w PCF??

A może taki test w PCF??
Chciałbym żeby zrobili w PCF test jakie jest lepszy system operacyjny??co wy na to ja chcialbym a wy??:D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: A może taki test w PCF??
Test systemu operacujnego?? A jak wygra Linux to zmienisz system? Nie sadze. Taki test jest według mnie bez sensu.
Wątek - Propozycje artykułów - tam możesz wyraźić swoją opinię jaki arty powinny się znaleść w PC Format.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Fascynujący i obszerny byłby to test, acz nieco trudny do przeprowadzenia Diabelek
 System operacyjny: linux_kubuntu Przeglądarka: konqueror
To by mialo tylko i wyłącznie w tedy jakikolwiek sens, gdyby te systemy zostały podzielona na odpowiednie kategoria, takie ja na przykład "System najlepiej współpracyjący z edytorami 3D" lub "Najleprza współpraca z internetem". Ale zdrugiej strony nie wydaje mi się żeby ktokolwiek zmienił system operacyjny tylko dlatego, bo dostał najwyższe noty w jakimś przeglądzie, nawet jeśli to byłby przenajświętrzy PCFWesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Linuxów jest masa a Win jest jeden aktualnie bo z nim nalezy testowac Linuxy.Kazdy Lin ma lepsze strony i gorsze wiec porownywanie ich do wina to bezsens.Wiadomo ze Lin jest Open source i do tego ma wiele pierdół a Win zas jest bardziej poręczny i lepiej sie idzie w nim obeznac choc przyznac trzeba ze nowe wersje jak np. Mandriva 2007 są coraz poręczniejsze.
Rok temu był test w KS Win XP Home kontra Linux Mandrivia.

Mandrivia wygrała.
Mysle, że teraz też tak będzie. Ale artykuł byłby ciekawy.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
A jak by był test Windows Xp Pro kontra Linux Suse 10.1 to co by wygrało?
Nie można robić takich testów, ponieważ każdy ma inne środki finansowe i do tego każdy czego innego wymaga od tego systemu operacyjnego.
A suche informacje na temat linuxa może przeczytac w internecie.
Nie potrzeba to tego testów Język.
Programy: Polecane / Nowe / Inne