Poznaliśmy zwycięzców Wakacyjnego Konkursu PC Format! Gratulujemy wszystkim zainteresowanym oraz zapraszamy do TEMATU

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

ALLPlayer

ALLPlayer
Odtwarzacz plików audio i wideo. Odtwarzacz multimediów ALLPlayer, z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami, które umożliwiają bez instalacji jakichkolwiek więcej dodatków, kodeków czy programów obejrzenie większości najpopularniejszych filmów (AVI, DivX, XviD) czy posłuchanie muzyki. Poza tym bez dodatkowego oprogramowania pozwala naprawić uszkodzony plik z filmem, skorygować i dostosować wyświetlanie napisów. ALLPlayer potrafi sam wykryć brakujące kodeki, które są potrzebne do odtworzenia filmu i w razie potrzeby automatycznie pobiera je z internetu.
http://www.pcformat.pl/program-ALLPlayer,105.html
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: ALLPlayer
Całkiem fajny odtwarzacz, ale z utęsknieniem czekam na pierwszą wersję x64. Korzystam z Live Update, i jest to fajna funkcja, bo niektóre formaty mogą nie działać, a tu ewentualnie pobiera. Oczywiście K-lite Codec Pack i tak jest obowiązkowy.
Najlepszy program do odtwarzania filmów:

Pierwszy +
Odtwarza wszystkie filmy - jeszcze mnie nie zawiódł na żadnym formacie.

Drugi +
Sam pobiera napisy - dopasowane idealnie.

Trzeci +
Darmowe (celowo podkreślam) filmy VOD - sprawdźcie sami (z najnowszym ALLPLayerem 5.9 - Pobierz)

Czwarty +
Telewizja online - całkowite zaskoczenie po instalacji - mam nową ikonę na pulpicie ! (o...jest i ikona do filmów VOD...nie muszę szukać za każdym razem)
Kanały pogrupowane w wygodne pakiety - próbuję najmniejszy - TVP1, TVP2, Stopklatka TV, Cartoon Network, National Geographic... - działa !

Piąty +
Radio...ponoć było od dawna a jakoś się nie natknąłem - pomogła ikona na pulpicie, świetny pomysł - RMF już leci

Szósty +
PILOT !!! mam pilota do ALLPLayera w telefonie - musi być z Androidem i najlepiej przez WiFi - wtedy i można palcem po ekranie sterować nawet kursorem myszki. Do tego klawiatura ekranowa i przesyłanie plików komputer-telefon. No nieźle Wesoły

Siódmy i ostatni +
Android player - odtwarzacz filmów na telefen lub tablet - bo przecież coraz częściej oglądam filmy w drodze. Ba! nawet pobieram coś z sieci żeby zaraz obejrzeć, a mobilna wersja odtwarzacza też mi dopasuje i wyświetli polskie napisy.

Wiem - same Ochy i Achy, ale sorry - ten program jest naprawdę świetny !

[Obrazek: www.allplayer.org.jpg]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Oglądam nim na TV - podpinam przez hdmi - śmiga aż miło. Nawet filmiki z VOD które są w ALLPlayerze ZA DARMO (nie, to nie ściema). ALL ma nawet pilota - instalujesz na telefonie z Androidem i masz wygodnego, dotykowego pilota. No to czego chcieć więcej ?

Mam go od wersji 4.0 - a teraz to już 5.9
Programik ewoluował od brzydkiego kaczątka do superwypas aplikacji.
Teraz jest VOD, radio, pilot na smartfona no i od niedawna ALLPLayer.TV - telewizja przez internet - wypas

Pobierzcie sobie najlepszą wersję z http://www.allplayer.org
Przetestowałem na własnej skórze:

- odtwarza wszystko (to nie przelewki)
- napisy można pobrać polskie lub w dowolnym języku (dwa różne serwisy napisowe) - dopasowane idealnie

[Obrazek: allplayer-sa-napisy-pobierz.jpg]

- po instalacji mam dodatkowe ikony VOD i RADIO - pierwsza odpala darmowe filmy (dziś polecają Underworld) druga to dostęp do stacji radiowych przez interenet (są wszystkie popularne jak RMF czy Zet, ale też tematyczne z muzyką rockową czy rap)
- za wykonanie 5*/5*

Powiem szczerze - już od dawna nie mam czasu na spędzanie godzin przy komputerze, żeby wszystko mi działało na tiptop. Kiedyś inastalowałem kodeki samodzielnie, aktualizowałem ręcznie najnowsze...itd
Teraz normalnie nie mam na to czasu ! Chciałbym żeby to program odwalił za mnie czarną robotę - ja chcę włączyć odtwarzacz i obejrzeć film!
I od tego mam ALLPLayera Wesoły
A ja używam od lat Best Player, który jest leciutki i po instalacji odpowiednich kodeków odtwarza wszystko.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
pustelnik jest tutaj autentyczną osobą, Best Player jest najlepszy nie wymaga instalacji.
ALLPLayer to pomyłka, wpisy KOlenda, KUKLUX to prawdopodobnie wpisy samego autora programu wprawdzie dość dawno napisane (czym oczywiście jesteśmy zaszczyceni) co widać po składni i wychwalaniu tego badziewia.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Korzystałem z kilku, i uznałem go za najlepszy. Jeden inny nie wyświetlał nic, drugi się zacinał przy filmach z DVD. Ten - Nic z tych rzeczy.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
[Obrazek: allplayer-71.jpg]

Bardzo dobry odtwarzacz na PC (ale jest też dostępny na iOS i Android - http://www.allplayer.org).
Ma wbudowaną wyszukiwarkę filmów a tu znajdziecie instrukcję, jak ją ustawić, żeby oglądać za darmo najnowsze filmy i seriale: https://forum.pcformat.pl/Wyszukiwarka-f...za-darmo-t
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do:

Wybrane wątki (ALLPlayer)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Asystent Produkcja 2012 PRO admin 4 1768 31.07.2017 18:47
Ostatni post: MrBoombastic
  Opera admin 4 7697 30.01.2017 17:26
Ostatni post: dawidsab
  Asystent Serwis i Reklamacje 2012 PRO admin 1 3562 11.11.2016 19:28
Ostatni post: stefantworus
  Kingsoft PC Doctor admin 1 4603 16.05.2016 14:18