Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Acer Aspire E1-571 nie wykrywa karty sieciowej

Acer Aspire E1-571 nie wykrywa karty sieciowej
Witam, mam taki problem. Jeszcze dwa dni temu wszystko działało bez zarzutu, mogłem przez kabel dostać się na internet, ale problem zaczął się od wczoraj. Nagłe skoki, internet działający przez ok 10 min i rozłączony, brak wykrywania sieci bezpośrednio i przez wifi. Odświeżałem system dwa razy, do tego raz zrobiłem formata i nagle zobaczyłem, że w ogóle nie wyświetla mi karty Ethernet, do której od razu po formacie instalowałem sterowniki. Wyskoczyło, że karta jest obecnie odłączona, a gdy podłączam kabel wszystkie diody się świecą. Everest również nie wykrywa ją.
Specyfikacja laptopa
Acer Aspire E1-571
Intel Core i3 2.3 GHz
4 GB RAM
320 HDD
Intel Graphics 4000 HD
Karta Broadcom Gigabit Ethernet.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Acer Aspire E1-571 nie wykrywa karty sieciowej
Zobacz programem driver easy czy znajdzie jakies sterowniki jak nie to moze karta padła.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Właśnie to jest tak, że po ponownym formacie karta sieciowa jest wykryta, tylko niejednokrotnie jest tak, że internet rozłącza, chociaż drzemka i włączenie powoduje, że z powrotem wraca.
To moze cos z zarządzanie energia Wesoły?
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Właśnie to jest to, że mam na max, a nawet w domu teraz mi rozłącza po jakimś czasie. Nie wiem, czy dać na sprawdzenie informatykowi, co mu dolega, ale jasne jest, że skasują co nieco za to. Chyba, że to jakiś błąd w rejestrze by mógł być tego przyczyną?
Odświeżam nieco

Mogę opisać bardziej szczegółowo bo zauważyłem pewną zależność. W momencie, gdy karta sieciowa już nie dostarcza niejako internetu z przewodowego, momentalnie karta Wi-Fi nie wykrywa żadnej sieci wokół mnie (mam router, to teoretycznie powinno) i "zawiesza" się ikonka połączenia sieciowego. Nawet jak wyciągnę kabel z wtyczki i tak czy siak zostaje cały czas, że jest ograniczone połączenie do momentu, aż go nie uśpię czy nie zrobię czegoś innego.
Programy: Polecane / Nowe / Inne