Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Acer nitro stacjonarny nie działa.

Acer nitro stacjonarny nie działa.
Witam. Kolega podrzucił mi komputer stacjonarny Acer nitro z procesorem i7 8700.

Płyta główna leży u mnie na stole, zasilacz i GPU jest moje. Ram 1 kość 8gb 2666.
Brak dysku i innych osprzetow.

Problem jest taki że po włączeniu wyje głośnik sygnałem ciągłym.
Podmienić ram czy procesor odrazu na inny?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Acer nitro stacjonarny nie działa.
Najlepiej sprawdzić dokumentację i zobaczyć co oznacza ten sygnał . Ale jak masz ram do podmiany to podmień co ci szkodzi ? Nie pomoże podmienisz procesor . Ale procesor tak sam z siebie rzadko pada prędzej piny w sockecie pogięte .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Socket dziewica nie ruszany, sprawdzałem wszystko ok. Jutro sprawdzę z moim ranem.
Gdzie znaleźć taką dokumentacjęKwaśny
Komputer śmiga. Obraz z integry CPU jest, ale nie ma z karty ze złącza PCI express.
Uszkodzony okazał się ram

Sprzęt działa, proszę zamknąć temat
Programy: Polecane / Nowe / Inne