Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

["Adobe Reader XI"]: Czy warto aktualizować do "Adobe Acrobat Reader 15 DC"?

Question  ["Adobe Reader XI"]: Czy warto aktualizować do "Adobe Acrobat Reader 15 DC"?
Witam!

Jestem użytkownikiem czytnika PDF - "Adobe Reader XI".
Dzisiaj wyświetlił mi się monit z propozycją aktualizacji do "Adobe Acrobat Reader 15 DC".
I w związku z tym mam kilka pytań:

1. Jakie są różnice pomiędzy tymi dwiema wersjami?

2. Jakie są plusy/minusy nowej wersji (DC)?

3. Czy warto przeprowadzać aktualizację do nowszej (a jeśli tak, to dlaczego)?

Z góry dzięki za odpowiedź Oczko .
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
RE: ["Adobe Reader XI"]: Czy warto aktualizować do "Adobe Acrobat Reader 15 DC"?
Ze względów bezpieczeństwa aktualizacja produktów Adobe zawsze jest zalecana. Choć np. ja w ogóle z niego nie korzystam. Są inne, mniejsze programy które doskonale radzą sobie z odczytem pdf. Np. Foxit Reader w wersji 3.3.1.0518 Na siódemce działa wręcz bajecznie. Na innych platformach nie sprawdzałem. W/w wersja pochodzi z 2010 roku.

(07.11.2015, 14:25)~Anonim napisał(a): 1. Jakie są różnice pomiędzy tymi dwiema wersjami?
Na instalkach masz napisane: "...w obecnej odsłonie zyskał nowy wygląd interfejsu, opcję instalacji dodatków oraz rozszerzenie funkcjonalności o chmurę, co pozwala użytkownikowi zsynchronizować swoje dokumenty pomiędzy wieloma urządzeniami (na przykład komputerem, tabletem i smartfonem)"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: ["Adobe Reader XI"]: Czy warto aktualizować do "Adobe Acrobat Reader 15 DC"?
Właśnie zaktualizowałem "Adobe Reader XI" do "Adobe Acrobat Reader 15 DC".
Aczkolwiek funkcja tzw. chmury do niczego mi nie jest potrzebna.

P.S. Najgorzej będzie latem korzystać z tego programu (jak będzie słońce i bezchmurne niebo) Język .
Jest taki magiczny wynalazek jak rolety lub zasłony Oczy
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
RE: ["Adobe Reader XI"]: Czy warto aktualizować do "Adobe Acrobat Reade...
tyrion94: Po pierwsze - to był żart.
Po drugie - chodziło o to, że...
Program ten posiada tzw. funkcję chmury (przechowywanie plików w chmurze, itp.) - tak?
A jak chmur nie będzie (tylko pogoda słoneczna), to się do plików nie dostanę Język .
Programy: Polecane / Nowe / Inne