Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Advanced System Care Pro 9 (PCF 6/2016) informacja o licencji i interfejs programu

#1
Advanced System Care Pro 9 (PCF 6/2016) informacja o licencji i interfejs programu
Zainstalowałem program jak w temacie.Po wykonaniu opisanych kroków rejestracji programu,kiedy w samym programie po wklejeniu kodu skopiowanego z: kody.pcfromat.pl w programie obok jego nazwy zamiast Free wyświetliło się Pro(czyli licencja programu została aktywowana). Jak klikam Menadżer licencji(polski interfejs programu) to wyświetla się:
License Status: Free
License Code: N/A
Wygląda tak jakby program nie wyświetlał informacji o czasie licencji Pro(jeśli na górnej belce obok nazwy programu jest Pro) i mimo wprowadzenia kodu,w samym programie Menadżer licencji podaje,że mam darmową licencje na program,a powinno się wyświetlić,że mam licencję Pro z danym kodem i czas jej trwania,ale nie pojawia się nic o odświeżeniu licencji po wprowadzeniu kodu dla wersji Pro.
Co zrobić z opisanym problemem tak by po wykonaniu rejestracji programu,po wejściu w Menadżer licencji wyświetlało się,że mam licencję Pro???

Do posta 1:
Postanowiłem kilka razy przeinstalować program i po ostatniej reinstalacji programu i podaniu kodu licencji (kod otrzymany z kody.pcformat.pl) po wejściu w Menadżer licencji pojaiwa się informacja odnośnie statusu licencji,kodu licencji oraz daty jej wygaśnięcia.Wreszcie jest tak jak powinno być.

Do posta 2:
Zauwżyłem kolejny problem,polegający na tym,że po zmianie języka interfejsu z angielskiego na polski,po uruchomieniu komputera po kilku godzinach nieużywania,jak załaduje się cały pulpit i ikony na pasku zadań,po uruchomienniu programu jego interfejs zmienia się ponownie na angielski,tak jakby program nie mogł zapamiętac ustawień, odnosnie języka interfejsu,a może to jakiś błąd odnośnie współpracy programu z Windows 10.
Co zrobić by program cały czas był po polsku?
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Podobne wątki (Advanced System Care Pro 9 (PCF 6/2016) informacja o licencji i interfejs programu)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GDATA - ciąg dalszy ochrony - problem z przedłużeniem licencji PLMike 11 58469 20.02.2019, 16:34
Ostatni post: Jedrek49
  Instalator Photo Recovery z PCF 9/18 kacper69 1 35580 14.08.2018, 08:33
Ostatni post: ~Anonim
  "ESET I.S. 10" z nr. 9/2017 PCF-u: Aktualizacja programu nie działa. ~Anonim 1 3768 10.08.2017, 13:14
Ostatni post: ~Anonim

Skocz do: