Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Aero2 warto?

Aero2 warto?
Witam!
Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem ale mniejsza z tym. Od jakiegoś czasu myślę nad zamówieniem internetu Aero2 ale czy warto? 20 zł za internet 512 kbs/s to nie jest sporo ale za darmo. Internet przyda mi się tylko jak wykorzystam 18 GB czyli co jakieś dwa tygodnie po rozpoczęciu miesiąca. I jeszcze takie pytanie: czy duży jest ping na tym internecie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Aero2 warto?
O ile dobrze pamiętam w tym roku wygasa zobowiązanie Cyfrowego Polsatu do świadczenia darmowego internetu, więc spodziewam się że już długo nie podziała.

Co do pingów, to są spore, poniżej 150ms raczej nie schodzą.

Nie jestem pewien czy przypadkiem nie zwracają tych 20 zł jeśli odeślesz im kartę.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Internet przyda mi się głównie przeglądania stron rzadziej do grania więc jakiś wytrzymam. Czasami do pobrania czegoś więc wybór jest trudny bo rzadko będę go używać bo ok. 1,5 tygodnia.
(28.01.2014, 21:52)Bodzio Chomik napisał(a): O ile dobrze pamiętam w tym roku wygasa zobowiązanie Cyfrowego Polsatu do świadczenia darmowego internetu, więc spodziewam się że już długo nie podziała.
Info ze strony oficjalnej aero2... nie powielaj niesprawdzonych informacji....

Spółka Aero2 będzie udostępniała Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) w paśmie 900MHz do 21 grudnia 2016 r.

(28.01.2014, 21:52)Bodzio Chomik napisał(a): Co do pingów, to są spore, poniżej 150ms raczej nie schodzą.

Nie spore tylko różne. Ja na przykład jak grałem w WoW'a czy COD MW2 czy BF3 to lagów nie odczuwałem Wesoły
z kolegą tyle samo kresek w MW mieliśmy (on ma neta 1.3 mb/s przewodowy).
Wiadomo że lagi-obciążenia się zdarzają w godz ok. 20-21.

Tu mój test co 5 min.
[Obrazek: 77749582]

[Obrazek: 77750151]

[Obrazek: 77750737]
Także na prawdę różne są wyniki..

(28.01.2014, 21:52)Bodzio Chomik napisał(a): Nie jestem pewien czy przypadkiem nie zwracają tych 20 zł jeśli odeślesz im kartę.
Potwierdzę. Zwracają. Tylko trzeba mieć tą kartę plastikową z której się wyłamało sim.

edit: przy I teście coś mi się zbugowało ze 0 ms ^.-
Twoja strona internetowa mało zarabia w Google AdSense? Zoptymalizuje układ reklam!
https://pancaro.pl/
Czyli polecił byś?
Wiesz....
W moim przypadku jak miałbym możliwość internetu bez limitu - przewodowego to z aero2 zrezygnowałbym do użytku w domu bo głównie zajmuję się projektami gdzie program do FTP jest cały czas włączony na który wrzucam i pobieram projekty.

A jak nie ma się możliwości takiego internetu to aero2 dobre.
Aktualnie w domu używam jednej karty aero2 a drugą trzymam w HTC - dual simWesoły
Od baardzo daawna nie zatankowałem konta. SMSy z bramek sms, jakieś komunikatory głosowe. Nawigacja google i wszystko inne co potrzebuje internet mogę z tego korzystać Wesoły
Twoja strona internetowa mało zarabia w Google AdSense? Zoptymalizuje układ reklam!
https://pancaro.pl/
PC Format 7/2012 str. 91 "Internet za darmo" rubryka "Jeszcze długo będzie za darmo" "dnia 22 grudnia 2014 roku [...] wygaśnie tylko dostęp do sieci UMTS, w paśmie 900 MHz (HSPA+)" i dalej "Jeśli zaopatrzysz się w model zgodny z LTE, twój bezpłatny dostęp do sieci będzie działał dużo dłużej niż do końca 2014 roku".

Z tąd miałem swoje informacje.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: macos Przeglądarka: safari
Testuję, w sumie używam Aero2 w firmie, przy szkoleniach jest w 100% wystarczający, wszystko działa bardzo płynnie łącznie z youtubem na przykład. Gier nie próbowałem.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
aero2 opinieaero 2 opinieaero2 czy wartoaero2 opinie użytkownikówczy warto aero2aero2opinieopinie o aero2do czego przyda sie aero 2aero2 czy wartoaero 2 warto?