Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Aktualizacja bios warto ?

Aktualizacja bios warto ?
witam mam płyte główną msi g41m p26 i mam wgrana wersje biosu V.26.7 data 08.09.2011 i mam pytanie czy istnieją jakieś nowsze wersje do tej płyty głównej i czy one coś zmienią w wydajnośći pceta
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Aktualizacja bios warto ?
http://www.msi.com/product/mb/G41M-P26.html#/?div=BIOS
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
w najnowszej wersji jaka moze miec Ulepszono funkcję przepustnicy procesora. wniesie to duzo do wydajnosci ??
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Lepsze tłumaczenie to "wąskie gardło" (tłumacz Google coś wspomina o gardle... Oczko ).

Odp.: wątpię, żebyś zauważył różnicę - ale jest to moja subiektywna opinia, niepoparta dokumentacją.
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

no to jeżeli mam nie zauważyc różnicy to wole nie ryzykować wysypaniem sie biosu :D
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy warto aktualizować biosczy opłaca sie bios updateczy warto aktualizować bios ?kiedy warto jest aktualizować bioswarto aktualizować bios