Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

AllPlayer chce dostępu do procesów i aplikacji

AllPlayer chce dostępu do procesów i aplikacji
Witam...ktoś mnie jeszcze pamięta?Oczko

Długo mnie tu nie było...
Ostatnio czasu za bardzo nie ma komputer służy do używania go a nie do pisania o nim, zresztą problemów nie mam a jak mam to jakoś sobie radzę.
Niestety, właśnie trafiłem na coś, co przydarzyło mi się po raz pierwszy.
Problem polega na tym, że po uruchomieniu dowolnego pliku filmowego mp4 albo flv program próbuje uzyskać dostęp do innych procesów i aplikacji

[Obrazek: allzonealarm1.jpg]

[Obrazek: allzonealarm2.jpg]

Oczywiście wszystko to mu blokuję i po kliknięciu kilkanaście razy "Deny" następuje odtwarzanie pliku.
Zauważyłem też, że ilośc prób połączenia zależy od ilości aktualnie uruchomionych w systemie aplikacji.
Co ciekawe, pliki avi nie powodują takiej reakcji a innych nie próbowałem, DVD akurat nie mam pod ręką a do muzycznych używam Winampa.

Mnie to wygląda na jakąś infekcję ale przeskanowanie programami Windows Security Essentials i Malwarebytes Anti_malware niczego nie wykazało.
System toWindows 7 x64 Home Edition, oczywiście oryginalnym i ze wszystkimi aktualizacjami, ściąganymi na bieżąco przez WU.
Próbowałem szukać problemu w google ale niczego konkretnego nie znalazłem no postanowiłem zajrzeć na stare śmieciOczko
pozdrawiam
Wojtek

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne