Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Andoid System Recovery - nie mogę uruchomic telefonu

Andoid System Recovery - nie mogę uruchomic telefonu
Witam, kiedy wyłączyłem swój telefon Samsung Galaxy Ace 4 LTE i ponownie go włączyłem to nie uruchomił się normalnie tylko pojawiło się Android System Recovery. Wybranie opcji Reboot System Now nic nie daje, telefon się restartuje i z powrotem wyskuje Android System Recovery. Próbowałem też z opcją wipe data/factory reset, ale również nie pomaga. Co mam z tym zrobić
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: Andoid System Recovery - nie mogę uruchomic telefonu
Nie znasz się na tym, boisz się uszkodzić -> serwis. Jeśli oddasz go bezpośrednio do serwisu Samsunga, na drugi dzień powinien być do odbioru.
A jeżeli chcesz się pobawić, to łap Odina i wgraj nim nowy soft. Szczegóły sobie wygoogluj.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Andoid System Recovery - nie mogę uruchomic telefonu
(03.04.2015, 14:08)rufus9803 napisał(a): Nie znasz się na tym, boisz się uszkodzić -> serwis. Jeśli oddasz go bezpośrednio do serwisu Samsunga, na drugi dzień powinien być do odbioru.
A jeżeli chcesz się pobawić, to łap Odina i wgraj nim nowy soft. Szczegóły sobie wygoogluj.

A opcja zgrania systemu na kartę SD? Skąd można pobrać Androida i czy będzie on oryginalny/legalny?
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne