Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Antec vp 500 czy be quiet 400?

Antec vp 500 czy be quiet 400?
Cześć. Mam takie szybkie pytanie. Składam zestaw i mam do dyspozycji dwa zasilacze.

Antec vp 500
Be quiet 400w 80 plus Silver

I teraz pytanie, który będzie tak na prawdę mocniejszy? Chodzi o to, że jeden mam oddać do innego kompa, chciałbym, żeby został lepszy w tym. Co do samych zasilaczy antec używany był dłużej o ile ma to większe znaczenie. Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Antec vp 500 czy be quiet 400?
Który konkretnie ten bq i do jakiego konkretnie sprzętu bo to ma duże znaczenie.
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Antec vp 500 czy be quiet 400?
Bez specyfikacji komputera i modelu zasilacza to sobie można wróżyć z fusów . Nie wiadomo co to za komputer co to za zasilacz Be Quiet ? Ile ma lat ?
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne