Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Antena LTE

Antena LTE
Witam,
Poszukuję anteny LTE do internetu z T-mobile, takiej, którą będę mógł wpiąć do routera przez rj45 ponieważ mam już poprowadzony kabel z domu na dach zakończony z obu stron takimi złączamy i zależy mi na tym aby wymienić tylko antenę i zmienić jej kierunek bez potrzeby prowadzenia nowego kabla(chyba zę się tak nie da to poprawcie mnie jeżeli się mylę i takie anteny się wpina w inne wejścia). Chodzi mi konkretnie, aby dało się ją podłączyć do routera podanego poniżej, jeżeli on się nie nadaje to prosiłbym również o polecenie jakiegoś routera do którego takową antenę będę mógł podpiąć. Możecie mi polecić jakąś, może być także kierunkowa, ponieważ znam dokładne położenie nadajnika oddalonego ode mojego domu ok. 3,7 km. Ogólnie chcę wziąć internet LTE dla firm od T-Mobile.

D-Link DWR-921 LTE lub
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: Antena LTE
Jeszcze nie słyszałem aby antenę do odbiory LTE wpinało się przez RJ-45. W tym routerze można anteny widoczne na zdjęciach wymienić na mocniejsze, o ile są wymienne ale ciężko mi znaleźć na temat tego jakieś informacje.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
No to trudno, w takim razie będę musiał także wymienić przynajmniej wtyczki na końcówkach kabli, chyba że skrętka nie pasuje do anteny LTE. A co do routera mógłbyś polecić mi taki, w którym będzie możliwa wymiana na antenę "dachową" i podać mi od razu do niego jakąś antenę, najlepiej kierunkową?
Kabel antenowy jest całkowicie inny, a ten co podałeś jest sieciowy. Jedynym sensowym rozwiązaniem jest przeniesienie modemu LTE na dach, w nim wpięcie anteny, a potem RJ-45 do routera na dole.
Nie, już wolę przeciągnąć drugi kabel, dziury i tak są wywiercone, tylko chciałbym żebyście mi podali taki zestaw jaki jest potrzebny aby wszystko działało.
Programy: Polecane / Nowe / Inne