Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Artykóły pisane przez czytelników

Artykóły pisane przez czytelników
Pisze z zapytaniem czy istnieje możliwość pisania tekstów do waszej gazety przez czytelników? Jeśli tak, to gdzie je wysłać i czy miały by być to teksty nieformatowane, czy strony gotowe do druku?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Artykóły pisane przez czytelników
Na początek popracuj nad ortografią, a potem zabierz się za pisanie artykułów i postów.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Pisze z zapytaniem czy istnieje możliwość pisania tekstów do waszej gazety przez czytelników? Jeśli tak, to gdzie je wysłać i czy miały by być to teksty nieformatowane, czy strony gotowe do druku?
Ja jeszcze artykułów pisanych przez czytelników nie widziałem w pismach komputerowych, a PCF też czytam.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: opera
Wątpie żeby coś takiego istaniało takie coś piszą trylko ludzie z wykształceniem i pracujący w pcf
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
W KŚ kiedyś było (teraz nie wiem jak jest bo nie kupuję - szkoda kasy - są lepsze pisma Wesoły ). - był dział z poradami i każdy kto znał jakąś ciekawą mógł nadesłać jej dokładny opis - najciekawsze były publikowane Wesoły.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne