Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

As Rock B75 Pro 3 - świecąca mysz itd..

As Rock B75 Pro 3 - świecąca mysz itd..
Witam mam kilka problemów z tą płytką.

1) Mianowicie pierwszy, z opisu wątku, moja mysz świeci po wyłączeniu z komputera. Nie wiem skąd się to bierze. Jest podłączona za pomocą USB, nie można za jej pomocą uruchomić komputera nawet jeżeli "Mouse Power on" jest "Enabled", przy" Disabled" też świeci.

2) Drugi problem dotyczy pracy wentylatora na procesorze, jest on BOXowy. Podczas uruchamiania huczy przez kilka sekund niczym odrzutowiec, a później zwalnia do rozsądnej głośności, nie wiem jak ustawić, by pracował od początku normalnie.

3) Mam też problem z ustawieniem urządzeń Audio w Realteku. Podczas, gdy w zaawansowanych ustawieniach urządzenia, zaznaczam opcję "Wyciszenie urządzenia tylnego wyjścia, po podłączeniu urządzenia przedniego gniazda słuchawek". W tym wypadku gra mi wieża podłączona z tyłu komputera i słuchawki podłączone z przodu i mam tylko jedną ikonę do modulowania ich głośności.
Natomiast gdy zaznaczam drugą opcję : "Równoczesne odtwarzanie dwóch różnych strumieni audio w przednich i tylnych urządzeniach wyjścia", to gra mi tylko wieża, pojawia się w menedżerze ikona słuchawek HD audio 2nd output, ale słuchawki nie działają.

4) Dodatkowo chciałbym spytać co może być powodem świszczenia w słuchawkach, podczas gdy załączam do nich podpięty mikrofon. Słuchawki Creative - Fatal1ty o ile dobrze pamiętam.

Za wszelką pomoc i porady, serdecznie podziękuję. :)
Terca Espada.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: As Rock B75 Pro 3 - świecąca mysz itd..
1) Czy tylko mysz się świeci? Komputer normalnie się wyłącza, wszystko "staje"?
2) Nie wiem czy cokolwiek z tym zrobisz - na starcie wiele wentylatorów łapie maxa a potem zwalnia.
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: As Rock B75 Pro 3 - świecąca mysz itd..
1) Tylko Mysz. Podczas włączania i wyłączania jeszcze zaświeca się na krótki moment dioda Num Lock. Komputer normalnie się włącza.
2) Brat ma i3jkę i u niego takich huków nie ma. Na uczelni pracuję przy i7ce i też nie słyszę by tak huczały podczas włączania. W sumie detal, bo trwa kilka sekund, ale nieprzyjemny.

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że dziś zauważyłem, że komputer mi źle odmierza czas, zegar systemowy zasuwa strasznie się spiesząc, myślę, że odmierza mi 2 minuty w ciągu jednej realnej..
Terca Espada.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne