Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Asus GL704G Rog Strix Scar II : Wyłączenie podświetlenia klawiatury oraz logo

Sad  Asus GL704G Rog Strix Scar II : Wyłączenie podświetlenia klawiatury oraz logo
Witam, mam pytanie jak można w tym modelu laptopa wyłączyć podświetlenie klawiatury która sama automatycznie zmienia jej kolor za każdym razem na inny a jest ich trzy ???
Oraz jak wyłączyć także na stałe logo które też świeci zmieniając kolory i pulsując z przodu obudowy gdzie z drugiej strony jest ekran i jeszcze pasek też tak pulsujący z przodu ???
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu gdyż jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.
System operacyjny jaki jest zainstalowany na laptopie to Windows 10 Professional wersja 20H2 a kompilacja 19042.630.
https://forum.pcformat.pl/Zasady-regulki-instrukcje-i-wskazowki-t
[Mod]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Asus GL704G Rog Strix Scar II : Wyłączenie podświetlenia klawiatury oraz logo
A co z instrukcją obsługi? Nie ma tam stosownej informacji?
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Asus GL704G Rog Strix Scar II : Wyłączenie podświetlenia klawiatury oraz logo
Niestety nie posiadam, lecz już na innym forum mi podano rozwiązanie wyżej opisanego problemu.
Więc już uważam temat za zamknięty, pozdrawiam.
https://forum.pcformat.pl/Zasady-regulki-instrukcje-i-wskazowki-t
[Mod]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Instrukcję zalecam pobrać w formie PDF że strony producenta laptopa.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne