Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Asus Xonar Dx komputer jej nie widzi.

Asus Xonar Dx komputer jej nie widzi.
Witam.
W moim leciwym już komputerze zaczęły się drobne problemy z dzwiękiem (integra) buczenie i jeden głosnik (kanał) już nie gra. Wiec kupiłem Xonara dx. Niestety po osadzeniu w gnieździe i podłączeniu zasilania komputer jej nie widzi tak jak bym w ogóle jej nie zainstalował. Sprawdzałem w drugim pci-e i to samo. prąd na pewno w dochodzi bo wypiąłem z jednego hdd. Karta jest na 100 % sprawna, montowałem ją u kolegi i od razu ją wykryło po instalacji sterów gra aż miło. Ale niestety u mnie nie. Przegrzebałem trochę for zanim założyłem ten temat ale nic konkretnego nie znalazłem. W jednym przypadku ktoś miał taki sam problem i go rozwiązał ale niestety nie napisał jak to zrobił Smutek (Więc da się to zrobić) Wydaje mi się że to może gdzieś w biosie mogę mieć wyłączone lecz kompletnie na tym sie nie znam.
Mój sprzęt
Płyta: GA-P55-UD3,
Intel Core i5-750 ,
Good Ram DDR3 8GB 1333MHz PC3-10600 CL.9 .
Gtx 970 gigabyte,
Thermaltake Smart SE 530W
Ma ktoś może pomysł jak rozwiązać mój problem.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Asus Xonar Dx komputer jej nie widzi.
Na początek wyłącz kartę zintegrowaną, niektóre Xonary są dość konfliktowe i nie lubią konkurencji w kompie Wesoły
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne