Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Avast

Avast
Mam jeszcze jeden problem.
Miałem włączną zaporę systemu, Windows ale polecono mi, aby ją wyłączyć, bo mój program antywirusowy Avast ma już taka zaporę ma już taka zaporę. Zrobiłem tak i teraz, co chwile mi wyskakuje komunikat: Osłona sieciowa: Zablokowano ‘DECOM Exploit’i –atak z i jakieś numery.
Co to jest ? i czy to coś groźnego ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Avast
Avast nie posiada żadnej zapory sieciowej, a tylko osłonę rezydentną. Ten kto Ci to powiedział, zrobił Cię w balona, bo nie można tego w żadnym razie nazywać firewallem. Włącz tą wbudowaną w Windowds, a najlepiej zainstaluj jako oddzielną aplikację, która to faktycznie jest zaporą sieciową, Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
jak będziesz się zastaniawiać który firewall jest najlepszy to Ci pomogę: outpost. Adios
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: mozilla
Czy ja wiem czy taki najlepszy. AtPCDarek jeśli nie znasz za bardzo angielskiego to na pewno będzie dla ciebie dobry, ale przede wszystkim będziesz coś z tego wiedział. A AtAmandi dobrze mówi avast nie ma czegoś takiego jak firewall sam mam i wiem. Ciekawe kto to polecił ci wyłączenie zapory systemu. Pogratuluj mu wiedzy i obeznania w temacie
~Anonim napisał(a):jak będziesz się zastaniawiać który firewall jest najlepszy to Ci pomogę: outpost. Adios
Ja już mu kilka zaoferuje! Duży uśmiech

Ja polecam tego:
http://www.instalki.pl/programy/download...rewall.php

A jak ten Ci nie pasuje to tu jest więcej Firewalli.
http://www.instalki.pl/programy/download/firewall/
Hm, ja też się spotkałam z tym, że skądinąd bardzo dobrzy informatycy twierdzą, że ochrona dostępowa avasta wystarczy za wszelkie firewalle. Ponieważ mam firewalla sprzętowego, więc sobie tym nie zawracam głowy, ale ciekawa jestem, skąd ta rozbieżność.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
Programy: Polecane / Nowe / Inne