Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

BOOTSKIN - UWAGA

RE: BOOTSKIN - UWAGA
Niektóre bootskiny mogą zawierać w sobie złośliwy kod
Ja używałem tego programu chyba ze 100 razy i nic mi się nie popsuło
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mi dobrze chodził jednak jak coś narobiłem w systemie to bootskin podmieniał mi także kolor "Blue Screena" na zielony :D
ja tez mam taki problem i nie wiem co z nim zrobic mam do tego programu fajne skiny i nic z tego nieda redy podmienic
a macie moze jakis taki program tylko inna wersja czy cóś??????????????????????
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Trzeba zauważyć, że program ingeruje w pliki systemowe i użytkownik instaluje go na własną odpowiedzialność. Zapewne jest taka uwaga w opisie programu na płycie bądź w czasopiśmie. Jeżeli nie ma to PCF właśnie zarobił minusa Język

Tak czy inaczej programy ingerujące w pliki systemowe zawsze instaluje się na własną odpowiedzialność i jeżeli coś się zepsuje to o winie redakcji mowy być nie może - jeżeli nie czujesz się dość zaawansowany aby próbować naprawić ewentualne problemy to nie powinieneś takiego programu dotykać.
 System operacyjny: linux_debian Przeglądarka: opera
Witam, dziś użyłem tego programu aby "urozmaicić" moje okienka. No i stało się, XP sypie bluescreenami :D. Moge go jeszcze jakoś odratowac czy zostaje tylko reinstall? Dodam że przywyborze urzytkownika w trybie awaryjnym komputer restartuje się. Pozdrawiam.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
macie rację z wywalaniem się programu. plik który się wywala to sterownik od chipsetu chyba viaagp.sys bodajże i płyty z tymi chipsetami nie współpracują z bootskinem czy jakoś tak sam na stacjonarnym nie mogę mieć bootskina a na lapie gra i buczy
Ja też to miałem. Słyszałem, że program gryzie się z Service Packiem 2, nie wiem czy to prawda. Nie odinstalowałem go w trybie awaryjnym, a użyłem przywracania systemu.

AtBakus123: Tak prywatnie pytam - jakiego masz Linuksa? :D
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Mi też kiedyś wywalił system. Usunąłem go z trybu awaryjnego i zainstalowałem z innym ekranem startowym i wszystko działało ok.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
problemy z bootskin