Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

BSOD po podczas instalacji Windows 10

BSOD po podczas instalacji Windows 10
Witam,
Ostatnio podczas używania mojego laptopa Legion Y540-15IRH-PG0 wyświetlił mi się BSOD PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA. Przy próbie uruchomienia wyskakiwał ten sam BSOD, oraz np. SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED. Jako, że wcześniej laptop miał jakieś problemy np. zacięcie się,wydanie dźwięku i restart, postanowiłem zrobić format. Podczas ponownych prób instalacji systemu zaczęły wyskakiwać BSOD przy uruchamianiu ponownie laptopa tuż po instalacji systemu.

Lista BSOD:
system service exception
driver overran stack buffer
apcpi sys system thread exception not handled
kmode exception not handled
critical structure corruption

Próbowałem robić bootowalny pendrive Rufusem oraz narzędziem od MS na dwóch różnych pendrive. Bez skutku.

Udało mi się dokończyć instalację systemu, nawet się odpalił lecz po chwili wyskoczył ponownie SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
RE: BSOD po podczas instalacji Windows 10
cześć, jak podczas instalacji pojawi się to: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED to spróbój kliknąć CONTROL+SHIFT+F3. czasem pomaga
Jeśli masz problem, to pisz na PW w sprawach systemowych lub sprzętowych. POMOGĘ!
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Udało się zainstalować system, wgrałem wszystkie sterowniki, BIOSU nie próbuje aktualizować bo jeszcze się wywali w trakcie i będzie lipa. No ale cały czas wyskakują BSOD. Co ciekawe jak laptop postoi kilka godzin to za 1 razem się uruchomi normalnie, jednak potem ma juz problem.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Sprawdź pamięci RAM bootowalną wersją memtest 86+
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Na pcformacie na stronie głównej nie wiem kto tam zagląda z was ale pisało że kwietniowa poprawka potrafi zje*** system xD
I memtest nie zaszkodzi
Też piszę nie poprawnie po Polsku i nic wam do tego!
Skutki kupowania Zasilaczy Chińskiej produkcji SAMA:
Skutek Pierwszy (vero l1): imgur.com/a/wMmaY2e
Skutek Drugi (vero m3): forum.pcformat.pl/Spalony-zasilacz--578317-t
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Pokaż jeszcze screen z programu "CrystalDiskinfo", zobaczymy, w jakim stanie masz dysk twardy.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne