Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Battlefield 3 Czasem gra chodzi płynnie , a czasem jest nie grywalny .

Battlefield 3 Czasem gra chodzi płynnie , a czasem jest nie grywalny .
Witam!
Mam problem z Battlefieldem 3 , oto co jest nie tak :
1 raz odpaliłem grę na multi , gra się zacinała , była niegrywalna . ( na każdych ustawieniach)
2 raz uruchomiłem grę w trybie Team DM na średnich ustawieniach i rozdzielczości i gra o dziwo chodziła bardzo płynnie . Nie wiem dlaczego ale jak gram w multi na DM , TDM i małych , średnich mapach to gra działa świetnie , ale jak wejdę np. na Rusha Caspian Border to na kazdych ustawieniach tak samo tnie , zauważyłem że śa jeszcze wysokie spadki fps ( 1-35 skacze) Proszę o pomoc !
Konfiguracja sprzętowa:
AMD 64 X2 4400+
XFX HD4670 1GB
3GB RAM DDR2
250GB SATA 7200RPM
Ocz CoreXStream 500V
+ dodatkowe chłodzenie
(Wiem że to nie super maszyna , ale powinno chodzić w KAŻDYM trybie na średnich chociaż)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Battlefield 3 Czasem gra chodzi płynnie , a czasem jest nie grywalny .
Taki jest Frostbite2... Nic nie poradzisz, na moim komputerze też miewałem spadki tak z "du**" że się tak wyrażę... Do BF3 trzeba całkiem niezłego kompa żeby wcale nie haczyło, niestety...
Pozdrawiam. Wesoły
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Ehh. Czyli nic nie da się na to poradzić ? Bo teraz jak chce odpalić BF3 to 2 problem w battlelogu wyskakuje A error was reported to EA online , zmieniałem nick hasło i nic , co robić ?
A i jeszcze w MOH W na Forstbajcie 2 pogram na takiej konfiguracji?
W MOH'a pograsz, wydaje mi się że jest ciut lepiej zooptymalizowany.
Pozdrawiam. Wesoły
Aha dzięki , a co z tym błędem ? Zmieniałem hasło na krótsze , Origin ID , ale to nic nie dało.
Dodam że temu błędowi towarzyszy (ale tylko czasem) błąd synchronizacji plików , ale wtedy włącze naprawę instalacji i pokaże że nic nie wykryło i gra uruchomi się , lub po wpisaniu dobrych danych nie da się zalogować na konto Origin . Nie wiem co się stało 2h temu grałem na multi a teraz ten problem .
(Występuje on tylko na Multi Singleplayer działa)
Może wchodzisz na serwery w których akurat są mapy z DLC których nie masz? Ewentualnie reinstaluj Origina wraz z grą... Więcej Ci poradzić nie mogę bo z Originem nie miałem wiele wspólnego.
Pozdrawiam. Wesoły
Aha dzięki temat do zamknięcia .
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gra raz chodzico zrobić żeby battlefield bad company 2 działał płynnieco zrobić zeby bf3 płynnie chodziłco zrobić aby bf3 płynnie chodziłco zrobic zeby bf3 chodzil płynnieco zrobic aby multi w bf3 chodzilo plynnieco zrobic aby bf3 chodzil płynnieBF 3 co zrobic by gra chodzila plynniebattlefield 3 zacina po 2 dniach plynnej gryraz chodzi plynnie a raz przycina