Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Bitdedender IS wersja specjalna na 90 dni (PCF 3/2013)

Bitdedender IS wersja specjalna na 90 dni (PCF 3/2013)
[Obrazek: bitdefenderk.jpg]Nigdzie ani na płytce ani wewnątrz pisma NIE MA INSTRUKCJI JAK ZAREJESTROWAC BIS WER. SPEC. NA 90 DNI i w rezultacie zainstalowałem na 30 tylko!!!! Ktoś wie jak uzyskać rejestrację na te 3 miechy ??
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
RE: Bitdedender IS wersja specjalna na 90 dni (PCF 3/2013)
(13.02.2013, 16:22)Konrad_1978 napisał(a): [Obrazek: bitdefenderk.jpg]Nigdzie ani na płytce ani wewnątrz pisma NIE MA INSTRUKCJI JAK ZAREJESTROWAC BIS WER. SPEC. NA 90 DNI i w rezultacie zainstalowałem na 30 tylko!!!! Ktoś wie jak uzyskać rejestrację na te 3 miechy ??

Mam to samo!
Jakie jest rozwiązanie?
Pisanie z błędami to niechlujstwo i brak szacunku dla czytających
nie wiesz = nie pisz
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Rozwiązanie jest jedno i to samo dla wszystkich - należy się zgłosić do pomocy technicznej bitdefendera (jak ktoś ma z tym kłopot to niech napisze na reklamacjeAtpcformat.pl - dostanie namiary). Oni diagnozują sytuację i wysyłają pliki niezbędne do poprawnego działania programu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
dzięki za info właśnie wysłałem At i czekam na odpowiedź
psycholog w Krakowie czeka na wiosnę
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ale żeby trzeba było pisać do pomocy bitdefendera? Powinna być jakaś rejestracja online albo coś innego!
Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie mam szukać ogłoszenia o korepetycje? Albo gdzie się ogłaszać? Czy na tablicach ogłoszeniowych na uczelni można takie ogłoszenia o dawanie korepetycji dawać? Próbowaliście?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
A co pomoże rejestracja? W tej chwili ma Pan nierejstrowany źle działający program. Gdyby była rejestracja miałby Pan niezarejestrowany źle działający program. W obu wypadkach potrzebny jest kontakt z pomocą techniczną.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
rozwiązanie problemu:

1. Proszę użyć deinstalatora, aby usunąć dotychczasową wersję programu Bitdefender:

http://www.bitdefender.com/files/Knowled...l_Tool.exe

Plik proszę zapisać na dysku, użyć go w trybie administratora (dla systemów Windows Vista/7) i zrestartować komputer gdy aplikacja o to poprosi.

2. Po restarcie, proszę ściągnąć i zapisać na pulpicie poniższy plik:

http://www.bitdefender.com/files/Knowled...delsid.exe

Proszę go użyć w trybie administratora (dla systemów Windows Vista/ Windows 7), poczekać aż wszystkie procesy programu zostaną zakończone i zrestartować komputer.

3. Użyć instalatora programu Bitdefender z płyty PC Format.
Pisanie z błędami to niechlujstwo i brak szacunku dla czytających
nie wiesz = nie pisz
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
delsid.exe bitdefender