Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Bitdefender Internet Security niedopracowany!!!!!!!

Ściana  RE: Bitdefender Internet Security niedopracowany!!!!!!!
(11.08.2014, 11:04)Sebastian M napisał(a): Awaria systemu wysyłającego e-maile rejestracyjne została usunięta, można już rejestrować program.

Przepraszamy za chwilowe utrudnienia
Sebastian Malinowski

A to dlaczego, co z nami,którzy mają prawo do rejestracji w wyznaczonym terminie?????

(20.08.2014, 11:40)zearid napisał(a): 1. Ja pozyskałem klucz z poziomu FF bez problemu.
2. Problem był z uruchomieniem instalki z płyty - pobrałem z sieci osobno.
3. Wszystko działa jak należy, klucz przyszedł w ciągu 3min

Powiedz proszę jak to zrobiłeś ,u mnie nie wchodzi strona http://www.pcformat.pl/u/953?????

(24.09.2014, 00:33)kz504 napisał(a):
(11.08.2014, 11:04)Sebastian M napisał(a): Awaria systemu wysyłającego e-maile rejestracyjne została usunięta, można już rejestrować program.

Przepraszamy za chwilowe utrudnienia
Sebastian Malinowski

A to dlaczego, co z nami,którzy mają prawo do rejestracji w wyznaczonym terminie?????

(20.08.2014, 11:40)zearid napisał(a): 1. Ja pozyskałem klucz z poziomu FF bez problemu.
2. Problem był z uruchomieniem instalki z płyty - pobrałem z sieci osobno.
3. Wszystko działa jak należy, klucz przyszedł w ciągu 3min

Powiedz proszę jak to zrobiłeś ,u mnie nie wchodzi strona http://www.pcformat.pl/u/953?????

Wielkie dzięki,strona rejestracji bitdefendera znalazła się, mam nadzieję,że mail z kodem licencyjnym nadejdzie w terminie....uffffJupi
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Bitdefender Internet Security niedopracowany!!!!!!!
Powróce do tematu, nie wiem jak było kiedyś, ale teraz bitdefender jest świetny. Wszystko dopracowane w detalach, a i ciągle pojawiają się nowe ulepszone wersje. Ostatnio tez wrzuciłam sobie bitdefendera na smartfona i wszystko działa jak należy.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
www.bitdefender.com/pcformatbitdefender forumbitdefender.com/pcformatwww.bitdefender.com/pcformat rejestracjapc format bitdefendernie mowww.bitdenfender.com/PCFormatbitdefender pcformatbitdefender pc formatbitdefender internet security 2014 pc format