Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Bitdefender Internet security 2017 PC 4/2017

RE: Bitdefender Internet security 2017 PC 4/2017
95% zgłaszanych problemów spowodowanych jest niestosowaniem się do instrukcji rejestracji programu. Pomijany jest jeden etap i kod z systemu kody.pcformat.pl jest wpisywany nie tam gdzie trzeba.
Jeżeli ktos uważa, że postepuje prawidłowo, jedynym sposobem weryfikacji tego jest przesłanie screena pokazującego opisany błąd. 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Mam jeszcze inny problem. Używałem do tej pory innej licencji Bitdefendera, bo w wersji Total. Teraz chciałem uruchomić tę z płyty. Całkowicie usunąłem program, zainstalowałem, a strona bitdefender.pl/gratisy/ stale wywala mi komunikat, że adres mailowy jest błędny. Nawet utworzyłem nowe konta na których nigdy nie było żadnej licencji programu i którykolwiek wpiszę, to nie mogę otrzymać licencji z powodu tego komunikat o błędnym mailu. Jakiś pomysł?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Niektóre zachodnie serwisy nie przyjmują adresów w domenie wp.pl, inne nie pozawalają rejestrować się z kont poczty tymczasowej. W wypadku Bitdefendera nie mieliśmy zgłoszeń, że jakaś pula adresów jest nieobsługiwana. To wszystko co możemy powiedzieć na podstawie ogólnych danych jakie Pan podał.
Konto mam to samo od lat, ale specjalnie z okazji błędu utworzyłem też nowe. Dziś wszystko bez problemu poszło na starym. Widać jakiś czasowy błąd. Dzięki za informację.
No i oczywiście, zdarza się, że serwer rejestrujący jakiejś firmy ma po prostu mniejsza lub większą awarię, warto wiec powtórzyć operację następnego dnia - co przy okazji jest powodem, dla którego nie należy zostawiać rejestracji na ostatni dzień :-)
A czy może ktoś przywołać gdzie wpisać kod - bo mam dodany klucz do konta na kody.pcformat.pl , ale fizycznego czasopisma nie mogę znaleźć?
Bitdefender.pl/gratisy
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne