Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Bład/Reset Kompa

RE: Bład/Reset Kompa
I ... tylko tyle ?
Coś za mało ...
Powinna pojawić sie informacja o:
- katalogu gdzie aktualnie jesteś.
- informacja o pliku lub jeżeli pliku nie ma to informacja, że nic nie mozna odnaleźć ...

Zerknij - http://web.mit.edu/ist/products/winxp/ad...ption.html - interesuje Cie tylko zmiana nazwy pliku system na system.old (czy też system.bak) i przekopiowanie z Windows\Repair pliku system do Windows\System32\config\
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
a teraz mi powiedz dlaczego mam zmieniac nazwe pliku?
Jutro się z tym pomęczymy, ok?
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: opera
Nazwe zmieniamy aby zachowac ten plik. Potem, jak (jesli Duży uśmiech ) system wstanie po przekopiowaniu pliku system z Windows\repair to zastanowimy sie co dalej - czy reinstalacja sterowników i części programów czy odzyskiwanie z właśnie tej kopii ustawień.
Wyszło na to że nie mam już pliku system...
Już jestem... Wesoły
Spróbuj przekopiować plik system z Windows\Repair do Windows\System32\config - polecenie gdzieś wcześniej podałem
Cofnołem polecenie które mi podałeś tzn. czyli system.old zmieniłem spo\wrotem na system i mi zaczeło chodzić... zobaczymy później co bedzie...
~Anonim napisał(a):Cofnołem polecenie które mi podałeś tzn. czyli system.old zmieniłem spo\wrotem na system i mi zaczeło chodzić... zobaczymy później co bedzie...

Czekaj, czekaj ...
Znaczy sie - zmieniłeś nazwę pliku system.old na system ? Przecież szczypiemy się żeby zrobić odwrotnie bo napisaleś w poście #24 że nie możesz tego zrobić ... I przez 11 (!) postów próbujemy dojść dlaczego ...

BTW - co zaczęło działać ? System ruszył ?
Zamieniłem system na system.old... ale z ciekawości i może nudów (że ciebie nie ma) zmieniłem system.old...na system i zaczeło działać tzn. system ruszył.

Edit:
Ten Edit piszę juz ze swojego kompa!
Dziekuje wam za Pomoc. Mam nadzieje że nie będę musiał sie znowu bawić w sysstemie...
Jeszecze raz : DZIĘKI!
Programy: Polecane / Nowe / Inne