Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Błąd sieci" - Mozilla, Chrome, Opera.

RE: "Błąd sieci" - Mozilla, Chrome, Opera.
Tak jest port WAN/LAN i po włożeniu w ten port kabla (oraz do laptopa czy pc) czerwona kontrolka się zapala i brak internetu.
Zrobię tak jak powiedziałeś zapytam się najlepiej jakiegoś specjalistę bo może to ja coś robię źle, a jak się okaże, że nie to dzwonię do PLAY'a i zgłaszam to. Dziękuję za poświęcony czas na odpowiedzi dla mnie Wesoły

Ostatnia prośba Wesoły Zauważyłem teraz na monitorze takie poziome paski odświeżania widoczne tylko na ciemniejszych stronach czy w grach jak jest noc, i pytanie czy da się to jakoś usunąć lub złagodzić? bo trochę przeszkadzają.
Monitor: Philips 23,8 cala , full HD - model: 243V7QDAB/00 (Na starym monitorze też występowały takie paski)

Dobra, zmieniłem kabel na drugi taki sam i paski zniknęły Wesoły
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcony czas :D
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Popróbuj z tymi portami, podepnij do jednego, drugiego kabel, zresetuj modem do ustawień fabrycznych. Co do pssków to albo coś z monitorem, albo a kartą graficzną. Fajnie radę zdjęcie tych ptaków zrobić i pokazać na forum?
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Dobra, zmieniłem kabel na drugi taki sam i paski zniknęły Wesoły
W poniedziałek ktoś bardziej doświadczony w tym temacie ode mnie przyjedzie i sprawdzi to Wesoły
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pozdrowionka :D
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Nie ma za co. W razie czego pisz. Jak idą się rozwiązać problem to też napisz nam co było tym problemem.
Pozdrawiam.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne