Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Błąd w Battlefieldzie 3 , niemożnośc uruchomienia trybu multiplayer

Błąd w Battlefieldzie 3 , niemożnośc uruchomienia trybu multiplayer
Witam!
Dzisiaj , gdy skończyłem grać w BF3 w trybie Multiplayer , zmieniłem hasło , potem gra uruchomiła się normalnie , lecz teraz , gdy chcę wejść na jakikolwiek serwer to wyskakuje błąd An error was reported from ea online .
Co robić ? Czy moze być to wina zmulonego internetu ? ( mam 10mb/s ale w tej chwili inni użytkownicy mulą go ) Od razu dziękuje .
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Błąd w Battlefieldzie 3 , niemożnośc uruchomienia trybu multiplayer
Zmiana hasła nie powinna mieć na to żadnego wpływy chyba, że EA ma jakieś problemy techniczne, co może mieć miejsce zważywszy na fakt, iż EA zdążyło nas do tego przyzwyczaić.

Ja dziś jednak grałem normalnie - bez żadnych problemów, więc problem leży raczej po Twojej stronie. Usuń historię przeglądarki i odinstaluj / zainstaluj ponownie wtyczkę do Battlelog'a.

Powinno pomóc. Jeśli nie, możliwa będzie ponowa instalacja gry.
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: Błąd w Battlefieldzie 3 , niemożnośc uruchomienia trybu multiplayer
Usunąłem całą historie i dane z Chrome , wtyczki do odinstalowania nie znalazłem , próbowałem także w IE ale bez efektu . Jutro zrobię re-install i zadzwonię do obsługi klienta . Jeszcze jedno pytanie : Dlaczego jak gram np. na TDM to gra na średnich działa płynnie i jest grywalna , a jak na tych samych ustawieniach wejdę na Rusha (Caspian Border , Metro itp.) lub w Single Playera to laguje bardzo . Dodam że zaobserwowałem podczas tych lagów drastyczne spadki FPS ( od 30 do 1) od razu dziękuje .

PS . Gra na innych trybach tnie się tak samo na każdych ustawieniach , co mnie dziwi . ( Gdy gram na rushu jest moment kiedy jest grywalnie , lecz nagle potem zaczyna przycinać)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
an error was reported from ea online battlefield 3battlefield 3 wtyczka mam problem 2013 grudzienjesli chce wjesc na multiplayer pisze ze nie mam battlefield 3