Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Błędy na dysku? Co mogło się uszkodzić?

RE: Błędy na dysku? Co mogło się uszkodzić?
Wymień HDD na SSD. Laptop dostanie drugie życie.
R5 3600+Fera 5/GTX 1060 6GB/B450 TOMAHAWK MAX/2x8GB 3200MHz
NVMe 256 GB/SSHD 1TB/SSD 500GB/500W/G2740HSU/Win 10/Edifier 2.0 R1600TIII
ThinkPad X201
NAS 2TB
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Też tak uważam mordowanie się z HDDkioem jeszcze uszkodzonym w dzisiejszych czasach to masochizm . W dodatku nie dość że SSD jest szybszy to jeszcze wytrzymalszy na uszkodzenia mechaniczne . W dodatku dzisiaj przyzwoite dyski SSD są tanie jak barszcz trzeba korzystać bo nie wiadomo ile to eldorado potraw . Podejrzewam że nie długo .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Cześć ponownie. Wesoły

Ostatnio z pewnych względów nie używałam lapka i jeszcze się w ten dysk nie zaopatrzyłam.. Szczerbol

Wiem,że SSD to oczywiście lepszy wybór, aczkolwiek za kilka miesięcy kupuje nowy laptop i każda stówka się dla mnie liczy. Na poprzednim miałam 500GB i w sumie nie potrzebuję tyle miejsca, a podejrzewam, że cena zależy także od tego.

Model mojego netbooka jest dosyć stary, konkretnie jest to HP EliteBook 8470p i nie wiem czy każdy dysk będzie do niego pasował. Jeśli chodzi o techniczne sprawy, to już w ogóle nie ogarniam, także przepraszam za takie oczywiste pytania. xd
Chciałam tylko zapytać na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
dowolny ssd 2.5 calowy na sata tam wejdzie ...
Kup dobry to choćbyś laptop zmienił to potem wsadzisz czy do innego lapka albo kompa czy też poprostu na dysk zewnętrzny ... radze korzystać teraz bo dysku już ruszają i lada chwila będą znacznie droższe ... widać to już po ramie a jak ram się podnosi to i ssd zaraz idą .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne