Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Błędy wyskakujące w Visual Studio

Błędy wyskakujące w Visual Studio
W każdym programie pakietu Visual Studio wyskakuje mi taki błąd jak na coś klikam (teraz na złość nie wyskakuje więc nie moge wykryć reguły:/), [Obrazek: beza9tb.png] ale ten błąd nie zamyka mi programu.

Jak włączam program z kwietniowego PC Format-u "Pogodynka" to jak dwukrotnie klikam na Form1.cs wyskakuje mi błąd
[Obrazek: bez3df.png]

Miałem zainstalowane Visual Studio Beta ale usunełem przy pomocy uninstall tool.

Windows XP SP2
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Błędy wyskakujące w Visual Studio
Możliwa diagnoza: śmieci w systemie i źle zainstalowane Visual Studio. Proponuję jeszcze raz zainstalować VS, ale i tak śmieci pozostaną stąd najlepszym wyjściem byłoby przywrócenie z obrazu (od biedy przywracanie systemu) lub po prostu reinstalacja systemu.
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: opera
Z pewnością masz śmieci po becie, które uniemożliwiają prawidłową pracę nowej wersji. A może masz framework 1.1 ? A potrzebny jest 2.0
"Mów to co myślisz i myśl to co mówisz"
Już niedługo rewolucja, powstaje it-team.pl
Chcesz się przyłączyć? Pokaż na co Ciebie staćOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Bete miałem przez krótki czas. Potem zainstalowałem normalną wersję VS Express i miałem ten sam problem. Aby to naprawić po pierwsze śćiągnij normalną wersję VS (nie betę). Możesz to za darmo zrobić na stronie http:\\www.2005express.plPotem odinstaluj wszystko co zainstalowałeś razem z Visual-em (.NET Framework, SQL i inne, no i oczywiście same VS). Zainstaluj ściągniętą wersję i powinno byćOk OK
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
niestety kilka razy już tak robiłem i nie pomaga wciąż Smutek
A format i ponowna instalacja systemu wraz z sp2 i .NET framework 2.0 i pakiet VS?
"Mów to co myślisz i myśl to co mówisz"
Już niedługo rewolucja, powstaje it-team.pl
Chcesz się przyłączyć? Pokaż na co Ciebie staćOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Zadużo roboty... ale wpadłem na pomysł ale nie wiem czy to jest tak jak myśle Język

Czy w produkcie Borland'a "C#Builder" programuje się w tym samym języku co w Visual C#? Bo chciałbym się nauczyć w jakimś języku lepszym niż pascal programować Język A w PC Formacie mam od razu samouczka :D
Programy: Polecane / Nowe / Inne