Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Blokowanie czasu aktywności

Blokowanie czasu aktywności
Siema.
Mam pytanie, mam na facebooku wyłączony czat jak i w telefonach również. Jednak przy mojej nazwie pokazuje "1min" można jakoś zablokować to aby nie pokazywało ? Tak przekopałem google i nie widzę nic sensownego. Widoczną aktywność w aplikacji też mam wyłączoną. Chciałbym żeby się to nie pokazywało, jakieś rady ? Może jakieś aplikacje a kompa lub android/ios z których można pisać i nie pokazuje czasu ostatniej aktywności ?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Blokowanie czasu aktywności
W Messengerze Lite mam opcję ,,Wyłącz dostępność online", kiedy 2 razy przesunę w lewo i kliknę swoje imię. Może to?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
To też mam w "normalnym" messengerze wyłączone a i tak pokazuje komuś że np Razor 1min itp.
P.S- Pytanie jeszcze z innej beczki na messengerze na telefonie można korzystać bez konta facebooka wystarczy podać numer telefonu, a jest możliwość korzystania w ten sam sposób na komputerze ?
Messenger.com ?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Woła konto facebook do logowania a nie sam numer telefonu jak w aplikacji by można było bez konta korzystać.
Programy: Polecane / Nowe / Inne