Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Bootlop w Note N7000.

Bootlop w Note N7000.
Witam.
Mam problem z telefonem Samsung NoteI (N7000), zawiesza się mi przy starcie systemu, próbowałem już go przywrócić do życia kombinacją Vol UP + Home + Power (czyszczenie "Wipe cache partition" i "Wipe data/cache factory reset") ale nic z tego, zawiecha dalej go trzyma, zapewne zwaliłem sprawę inną kombinacją volume down + Home + Power przez co zapewne coś usunąłem . Chciałbym również zainstalować na nim nowszego androida, ale uprzednio chciałbym zgrać z niego zdjęcia, a w tej chwili z powodu błędu jest to nie możliwe, dałoby się zgrać te zdjęcia manualnie nie musiałbym się w tedy tak fatygować.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Bootlop w Note N7000.
Zdjęcia są w pamięci telefonu?
Sflashuj sobie jakieś customowe recovery przez Odina, tam będziesz miał możliwość podłączenia telefonu do komputera jako pamięć masową. Recovery i tak będzie ci niezbędne do wgrania custom roma.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
A więc tak. Wymień wszystko czego będę potrzebował do wgrania andka, i odzyskania zdjęć.
Program na PC, Odin - do wgrania recovery.
Custom recovery CWM lub Phillz w najnowszej wersji - do odzyskania zdjęć i potem wgrania nowego softu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Zaniosłem telefon do serwisu wymieniłem gniazdo ładowania i przy okazji zmienił mi system na and 4.3.1 slim bean, niby telefon działa szybko, ale jak na chwilę obecną nie mam nawet na nim przeglądarki ani sklepu play. Chcę poznać opinię na temat tego roomu zostawić go i wgrać to co najpotrzebniejsze czy pobrać i zainstalować jakiś nowy, lepszy ?
4.3.1 to jakieś starostwo, jak już wrzucać customa to na Kitkacie. Ja bym zmienił.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Facet z serwisu stwierdził że to "odpowiednik" KitKataOczko ... Ale dobra, skąd mam pobrać soft dla mojego notea i jakich programów będę potrzebował do jego instalacji, na telefonie niby jest zainstalowany jakiś boot loader ale szczegółów nie znam.
Niezły serwisant. Równie dobrze 2.3 z motywem KitKat jest odpowiednikiem 4.4.

Poczytaj sobie: http://forum.android.com.pl/f436/
 Przeglądarka: opera
Zależy mi na sofcie dzięki któremu zyskam sporą żywotność baterii i ważne by miał polskie menu. Co możecie mi polecić z custome romów androida 4.4.4 ?
Ok. znalazłem Rom : http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2633846 pobrałem i podejrzanie mało waży (175 mb), teraz mam to zainstalować odinem, czy wgrać jakiś bootloader na telefon ?
Programy: Polecane / Nowe / Inne