Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak aktualizacji ArcaVira

Brak aktualizacji ArcaVira
Witam zainstalowałem ArcaVira którego miałem na płycie z kwietniowego numeru lecz ten nie aktualizuje się i wyrzuca mi cały czas informacje o braku licencji??? co z tym zrobić? przecież licencja miała być na pol roku!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Brak aktualizacji ArcaVira
Ze wszelkimi uwagami dotyczącymi działania programu oraz jego funkcjonalnością prosimy kierować się bezpośrednio do wykwalifikowanych ekspertów pomocy technicznej producenta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Ze specjalistami firmy Arcabit można się skontaktować telefonicznie pod numerem 22-532-69-20 oraz e-mailowo: pomocAtarcabit.pl

Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Jest Pan trzecim czytelnikiem zgłaszającym ten problem. Prawdopodobnie program ma jakąś usterkę. Niestety redakcja nie jest w stanie jej naprawić. Jedyna słuszna i skuteczna metoda to skontaktowanie się z pomocą techniczną Arcavira - namiary są podane w artykule. Z naszych doświadczeń wiemy, że sprawnie pomagają czytelnikom Pc Formatu. Gdyby jednak przypadkiem zapytali się i numer seryjny proszę podkreślić, że jest to wersja z PC formatu i klucz jest zaszyty w programie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
I jak odpisali Wam? Też poszukuję informacji na ten temat, pisałem, ale od kilku dni brak kontaktu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
arcavir 2013 kluczpc format arcavir 2013 problem z licencjąbrak aktualizacji arcavirarcawir pc format kiedy aktualizacjaarcavir nie chce się zaktualizoawaćarcavir nie aktualizuje bazyarcavir kluczarcavir aktualizacja offlinearcavir aktualizacjaaktualizacja arcavir 2013 pc format