Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak hasła do pełnej wersji TuneUp Utilites 2010

Brak hasła do pełnej wersji TuneUp Utilites 2010
Pomimo rejestracji w.g.wskazówek z PC Format 5/2011 na mojego maila nie przeszło żadne hasło.Sprawdzałem także czy przypadkiem mail nie przeszedł do folderu spam lecz niestety tam też nic nie ma.
Od ostatniej próby zdobycia hasła do pełnej rejestracji upłynęło już około 12 godzin.Proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Brak hasła do pełnej wersji TuneUp Utilites 2010
Wyślij jeszcze raz formularz, ale z innej poczty np.gmail,tlen,wp
 Przeglądarka: opera
Niestety nic nie pomoglo.Użyłem nawet innego maila.
Proszę podać jakiego maila Pan użył i jakiego innego maila Pan użył. Nie chodzi mi tu o cały adres mail, lecz tylko o nazwe serwera, czyli to co jest po At.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
wp.pl oraz vp.pl
wp.pl - wirtualna polska, z tym serwerem zdarzają się czasem problemy
vp.pl - onet, z tym serwerem sa olbrzymie problemy i maile rejestracyjne sa prawie zawsze kasowane bez śladu

niestety użył Pan dwóch problematycznych serwerów (inne to m.in. tlen)

proszę użyć gmaila - z tym serwerem praktycznie nie ma żadnych problemów, osobiście polecam też płatne serwery hostowane przez xxxxx - maile rejestracyjne dochodzą po 5-15 sekundach (no niestety operator wlasnie wycial mi świński numer więc raczej go polecał nie będę)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Szczerze mówiąc wątpiłem że w mailu tkwi problem a jednak Wesoły Założyłem konto pocztowe na gmail i hasło przeszło bez problemów.Dziękuje Panu za pomoc.
Pozdrawiam
(05.04.2011, 18:41)m.konderski napisał(a): Proszę podać jakiego maila Pan użył i jakiego innego maila Pan użył. Nie chodzi mi tu o cały adres mail, lecz tylko o nazwe serwera, czyli to co jest po At.

Użyłem poczty onet i windowslive. Czy to błąd? A może tolerowna jest tylko poczta G-maila?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Nie nie zrobiłeś błędu, ale jak już redaktor napisał w poczcie elektronicznej onetu są problemy z adresami aktywacyjnymi/wiadomościami zza granicy.Co do windows live nie wypowiem się, bo nie miałem z nim kontaktu.Oprócz Gmail-a, możesz skorzystać z poczty serwisu O2(tlen) i chyba interia(nie jestem pewien).
 Przeglądarka: opera
W redakcji rejestrowaliśmy na skrzynki o2.pl i gmail.com. Oba te serwery przyjmują wiadomości od TuneUp Utilities.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
pc format cd 5/2011