Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak hasła do pełnej wersji TuneUp Utilites 2010

RE: Brak hasła do pełnej wersji TuneUp Utilites 2010
Windowslive działa.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
na wp.pl bez problemu otrzymałem e-maila aktywacyjnego,po uruchomieniu wyświetlił się klucz,który skopiowałem do notatnika. i TuneUp podziękował za rejestrację.e-maila dostałem na pocztę a nie w spamie.
nadmieniam,że nie miałem problemu z kluczami na wp.pl. jedyny problem to był Auslogics Boost Speed z pcf 4.2011.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Witam.
Posiadam konto pocztowe w Gmail, linka do strony z kluczem otrzymalem bez problemu, jednak po kliknieciu na link otwiera mi sie strona TuneUP i informuje:

"Unfortunately, we are unable to process your request. Please check that your browser accepts cookies and that Javascript is enabled. Please also check that the URL you have entered is complete or click directly on the appropriate link in the e-mail or on the website of our promotion partner! If necessary, please try again later."
Kombinowalem z innymi przegladarkami i innym laptopem jednak wyświetla mi się tylko ta informacja.
Ciasteczka i java wszystko gra..
Moze znajdzie sie ktos madrzejszy niz ja ^^ Czego nie zainstalowalem?
Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Edit.
Rozmawialem z informatykiem który powiedział, że to nie jest błąd przeglądarki ani brak włączonych cookies czy coś w tym stylu.
To prawdopodobnie brak dostępnych kluczy dla wersji testowej PC Format a sama informacja na stronie (jak wyżej napisałem to wybieg producenta programu który liczy na to, że użytkownik "sobie odpuści"... )
Proszę redakcję o jakąś informację gdyż program jest przydatny i chciałbym posiadać sprawną wersję w swoim systemie.

Pozdrawiam.
Wszystkich czytelników, którzy jeszcze nie zarejestrowali pełnej wersji programu TuneUp Utilities 2011 prosimy o wysłanie e-maila na adres redakcji: cdromAtpcformat.pl.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam !
Niesamowicie szybka odpowiedź 10 sekund czy jakos tak... Język btw.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
pc format cd 5/2011