Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak informacji o dodaniu nowego urządzenia.

Brak informacji o dodaniu nowego urządzenia.
Witam, mój problem jest taki, że na moim systemie nie mam informacji i podłączeniu nowego urządzenia pod jakikolwiek port USB. Dokładnie wygląda to tak, że podczas podłączenia jakiegoś urządzenia pod port USB jest taki charakterystyczne dźwięk, ikona w obszarze powiadomień i okno np. auto odtwarzania na ekranie. U mnie nie ma żadnej z tych rzeczy, owszem każde podłączone urządzenie pod port USB działa. Np. dziś zamontowałem obraz .iso w tym momencie jest tworzony dysk wirtualny, zawsze było tak, że kiedy obraz został zamontowany otwierało się okno z informacją co teraz zrobić czy instalować z obrazu czy przeglądać pliki, ja tego nie mam muszę wejść w „Ten komputer” i tam odnaleźć wirtualny dysk. I tak jest z każdym urządzeniem, które podłączam pod port USB działa, ale nie ma informacji, że coś zostało podłączone jak sam nie wejdę w „Ten komputer” to nie wiem czy jest podłączone czy też nie.

Mój system to Windows 10 Pro wersja 64 bitowa, na bieżąco aktualizuje wszystkie sterowniki oraz aktualizację systemowe, aktualizację programów.

--------------------------------------------------------------------------------
best ringtones, free ringtone download, loud ringtones, instrumental ringtones
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne