Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak możliwości wysłania załącznika, pliku na serwer, poprzez gg - co się dzieje?

Sad  Brak możliwości wysłania załącznika, pliku na serwer, poprzez gg - co się dzieje?
Otóż ów problem polega na tym, że gdy dodam załącznik (nawet 100kb) to mail się nie wysyła Tzn. pisze wysyłanie maila i na tym koniec [to na Onecie i o2] na bigmir.net (coś jak google) nie może pobrać załącznika a jak wysyłałem przez aqq ale do gościa na gg to tez nie szlo, 4mb musiałem dzielić na partyBoję się . co jest tego przyczyną i jak to można naprawić?

edit
z wysyłaniem czegokolwiek na serwer jest to samo, miałem zainstalowany akcelerator pobierania ale go odinstalowałem i dalej jest to samoPłacze

Przypominam o poprawnym tytułowaniu wątku (Patrz: http://forum.pcformat.pl/thread-30324-po...#pid244059 )
/zegarek
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Wysyłanie e-maila z załącznikiem - problem
Jaki masz internet? Jakie są wyniki testu prędkości neta np. na http://www.speedtest.pl ?
(Ta wypowiedź jest edytowana: Teraz przez Sam zgadnij kogo.)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Brak możliwości wysłania załącznika, pliku na serwer, poprzez gg - co się dzieje?
mam z Playa od roku ale do tej pory nie było żadnych kłopotów
wyniki prędkości to download:1023kbps, upolad: 283 kbps, Latency: 238 ms
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
brak możliwości wysyłania poczty z załącznikami