Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak połączenia programów i gier z internetem.

Ściana  Brak połączenia programów i gier z internetem.
Witam ! Od ok. 2 miesięcy przy próbie zaktualizowania programu Itunes i QuickTime,wyskakiwał mi problem :
QuickTime.msi występuje w niedostępnym zasobie sieciowym .Wiec tydzień temu wziołem się w garść i próbowałem znaleśdź quicktime.msi i itunes.msi , lecz po długich wyszukiwaniach doszedłem do wniosku że nie ma tego na moim komputerze.Więc postanowiłem odinstalować wyżej wymienione programy oraz te które zostały zainstalowane w pakiecie Itunes.Niestety wtedy wyskakiwał ten sam błąd , po paru dniach poszukiwań w internecie sciągnołem program Revo Uninstaler i usunołem te programy,zapisy w rejestrze oraz wyłączyłem usługi.Teraz mój problem leży tu,że gdy juz sciągnołem nowego Itunsa i go zainstalowałem to usługa "Apple Mobile device" nie chce się włączyć ,i wszystkie programy poza Internet Explorer nie maja dostepu do internetu.Przeczytałem też że usługa Bonjour odpowiada za Umożliwianie urządzeniom i usługom samodzielnie konfigurowac się do pracy w sieci .Problem jest taki,że tylko z pomocą IE mogę korzystać z internetu

Proszę o pomoc !

Pozdrawiam z Krk. Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
brak internetu poza gramipłyta msi brak polaczenia