Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak połączenia w grach multiplayer

Brak połączenia w grach multiplayer
Witam.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
Otóż od niedawna nie mogę zagrać w żadną grę multiplayer. Wyszukuje mi serwery np. w BF4 natomiast nie mogę do nich dołączyć, nie działa też Steam, nie mogę się zalogować nawet, nie działa także MTA (GTA SA Multi) oraz GTA V Online. Nie zmieniałem żadnych ustawień w routerze ani w połączeniu sieciowym. Kontaktowałem https://snaptube.cam/ 9apps się z dostawcą Internetu, jednak Ci twierdzą, że po ich stronie jest wszystko w porządku.
Internet mam światłowodowy, połączenie poprzez Router firmy TP-Link.
Nie posiadam żadnego antywirusa w systemie (Win7) a także mam wyłączoną całkowicie Zaporę Windows.

Internet działa normalnie, strony web działają, pobieranie plików, torrent itp. wszystko działa prócz połączenia w grach.

Z góry dzięki za pomoc oraz cenne wskazówki.
Pozdrawiam!
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: Brak połączenia w grach multiplayer
Co ma do tego ta aplikacja na Androida nie rozumiem nieco.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Zrestartuj router, wyłącz go na pół minuty z prądu i zobacz potem działanie sieci. Nie posiadanie antywirusa to nie jest zbyt mądre. Aż się boje co tam w systemie siedzi.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Znaczy ogólnie posiadanie Windows'a 7 bez supportu bez antywirusa i firewalla to proszenie się samemu o coś. Dlatego ogólnie obstawiam problem z samym komputerem, ale z linkiem wolę się upewnić czy to nie spam ;p.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne