Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brak połączenia z modemem

Brak połączenia z modemem
Co zrobić?
Nie mogę połączyć komputera z modemem przez kabel USB.
Kiedy w DOSie wpisuje komende "ipconfig/renew" pokazuje się:
"Wystąpił błąd podczas odnawiania interfejsu Połączenie lokalne:nie można skontaktować się z serwerem DHCP upłynoł limit czasu" Co mam zrobić żeby połączyć się z serwerem?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Brak połączenia z modemem
Masz Neostaradę ?? Co to za modem - Sagem ? Czy system wykrywa ten modem jako urządzenie sieciowe ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mam motorole. Nie mam neostrady tylko połączenie przez kablówke. Dzisiaj przyszła osoba zakładająca internet. Nie mógł tego zrobić. Pokazuje mi się na ikonie połaczenia sieciowe żółty trójkąt z wykrztknikiem. Jak sprawdzić czy system wykrywa modem?
W menadżerze urządzeń powinien być modem.
A jak powinieneś mieć skonfigurowaną sieć ? Może nie na automat (DHCP) a ręcznie wklepane wszelakie adresy ...
Nie mam pojęcia. Pewnie automatycznie.
Jest ten modem. Ale wyskakują mi cztery rodzaje tych modemów.Motorola USB Modem #2 Motorola USB Modem #4 one mają żółte trójkąciki z wykrzyknikiem i Motorola V. and Timeport Modem, Motorola V. and Timeport Modem #2 one są bez tych trójkątów.
Odinstaluj o wszystko, odinstaluj oprogramowanie do modemu jak jakieś instalowałeś i zainstaluj od początku modem - zgodnie z instrukcją do niego.
Ja nie mam oprogramowania do modemu nie zostawił mi tego.
Nic dziwnego że nie możesz odczytać.
Może to: http://www.gsm2pc.pl/usb_moto.html pomoże...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nie można skontaktować się z serwerem dhcpBrak polaczenia z modemembrak połączenia z modememmodem sagem przy karcie sieciowej zolty trojkatnie można skontaktować sie z serwerem Dhcpwystapil blad podczas odnawiania interfejsu polaczenie lokalne nie mozna skontaktowac sie z serwerem dhcpwystapił blad podczas odnawiania interfejsu polaczenie lokalne nie mozna skontaktowac sie z serwerem dhcpzolty trojkat polaczenie z modemem