Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Brother gwarancja door to door.

Brother gwarancja door to door.
Witam, jakiś czas temu zamówiłem dla koleżanki urządzenie wielofunkcyjne firmy brother. Wszystko było ok do czasu gdy wyskoczył błąd 33 (zacięcie papieru) pomimo jego usunięcia błąd dalej występuje, ponoć jest to uszkodzony czujnik(?). Więc szybko zarejestrowałem drukarkę na stronie brother'a (jest to przedłużenie gwarancji o rok do systemu door to door). W regulaminie jest zaznaczone, że firma naprawia na miejscu lub odbiera drukarkę....

Cytat:Usługa ta zastąpi standardową gwarancję Brother dla danego produktu firmy Brother. Rozszerzenie gwarancji obejmuje naprawę na miejscu u Klienta każdej usterki urządzenia, objętej standardową gwarancją firmy Brother w ciągu 3 lat od daty zakupu produktu.

Jako, że był piątek wieczór zostawiłem jej numer i kazałem w pn zadzwonić. Z tego co się dowiedziałem bardzo nieprzyjemny Pan (jako, że dziewczyna słabo się orientowała w temacie) z dużą łaską kazał drukarkę zapakować i na własny koszt odesłać do serwisu w Warszawie.

Tutaj pada moje pytanie jak to w końcu jest ? Czy te 'door to door' jest tylko na papierku ? Czy powinienem zadzwonić osobiście i domagać sie, aby ktoś z wyżej wymienionej firmy sam się pofatygował po tę drukarkę. ? Bardzo prosiłbym o jakieś wyjaśnienie.

Dodam tylko, że mieszkam w średniej wielkości miejscowości, gdzie oddziału brother nie ma.

PS. Mam nadzieje, że odpowiedni dział, w razie czego prosiłbym o przeniesienie i z góry przepraszam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: Brother gwarancja door to door.
Sam oddawałem kiedyś swojego DCP do nich i skończyło się na tym, że moja drukarka została poddana utylizacji, ponieważ za naprawę wężyka, który łączył głowicę z czymś od tuszu, nazwy nie pamiętam, zażądali sobie 200zł, ponieważ użyłem zamienników na przetestowanie czy to nie wina tuszy, które możliwe, że były zaschnięte.

Ale co na temat swojej gwarancji
Ja dogadałem się z gościem, że to od nich kurier przyjeżdża i zabiera drukarkę, na koszt firmy, Ty musisz ją tylko zapakować. Oni ją biorą do serwisu i sprawdzają co dokładnie poszło. Jeszcze nie spotkałem się z tym, ze oni naprawiają takie rzeczy u klienta.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
brother gwarancjabrother door to doorjak przedluzyc gwarancje brotherjak zarejestrować się na brother by przedłużyć gwarancje - forumco oznacza gwarancja na drukarkę door to doorbrother rejestracja przedłużenie gwarancjibrother problem z gwarancjąbrother gwarancja kurierbrother drukarki gwarancja dor to dorprzedłużenie gwarancji brother