Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Buggy, gokart, szajowóz, rurak na bazie Fiata 126p. Kilka pytań...

RE: Buggy, gokart, szajowóz, rurak na bazie Fiata 126p. Kilka pytań...
Nie będzie żadnych problemów. Po prostu w świetle prawa ten samochód nie może wyjechać na ulicę.
Tylko, że jeśli chcesz z niego to ustrojstwo zrobić to musisz wszystkie numery i tabliczki pozdejmować albo zatrzeć bo jak Cię trafią niebiescy na tym czymś i znajdą numery to właściciel ma mokro.
Każdy rodzi się idiotą a potem nie wszyscy cokolwiek z tym robią.

Młodzież to kwiat narodu, szkoda tylko, że to kwiaty cięte.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Wystarczą tylko numery nadwozia?
Silnik jest chyba traktowany jako część zamienna...
Kontakt ze mną - PW.
Z powodu braku czasu Forum odwiedzam tylko w wolnych chwilach.
Jak dla mnie to możesz żadnych nie zdejmować ale to taka tylko dobra rada była. To raptem 5 minut roboty szlifierką i nikt nikogo nie będzie winił.

(27.03.2011, 18:50)Łukasz1995 napisał(a):
(27.03.2011, 02:40)Dawid210 napisał(a): A ja wam powiem, że temat do zamknięcia bo i tak żaden z Was tego nie zbuduje/nie kupi.
Po czym wnosisz?
Daruj durne komentarze. To, że ty nie dasz rady nie znaczy, że wszyscy.

Ja jak bym chciał to bym z malucha hajke 1300 zrobił. Szczerbol Po tym że to są marzenia ściętej głowy, jak skończysz pracę to zapodaj zdjęcie. ;]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
A tak brzydko spytam co Was to obchodzi czy on to zrobi czy nie zrobi? Jego prywatna sprawa. Nie chce od Was/Nas kasy na to ani nic takiego więc mnie osobiście ani ziębi ani grzeje czy on to zbuduje.
Ma przynajmniej chłopak jakiś cel i chęci na coś innego niż siedzenie w necie i kompie godzinami.

At autor. Zrobisz jak uważasz ale ja na twoim miejscu postawiłbym to na Syrenie. Możesz mieć pewne problemy ze zbudowaniem tego na Maluchu. Możesz niby wywalić wszystko i pospawać od nowa ale to musiałyby być precyzyjne spawy całej konstrukcji. Z Syreną jest o tyle lepiej, że masz ramę na której już się wszystko trzyma (układ kierowniczy, skrzynia,silnik itd) odchudzasz ją tylko i spawasz górę. Co do części to na szrotach za piwo można wychaczyć.

Po co tyle kombinować. Najpierw zajmij się ramą.Na necie jest masa różnych projektów.Później możesz kompletować części.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Kane - daj spokój niech teraz każdy założy wątek np. samochód do 10k, skuter do 3k, jakie głośniki itd. a i tak nic nikt nie kupi - zaśmiecanie tylko forum.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(27.03.2011, 22:48)Dawid210 napisał(a): Ja jak bym chciał to bym z malucha hajke 1300 zrobił. Szczerbol Po tym że to są marzenia ściętej głowy, jak skończysz pracę to zapodaj zdjęcie. ;]
Jak uda mi się zrobić oczywiście, że wstawię.

Wyobraź sobie, że mam gdzie to zrobić, mam czym i nawet mam gdzie jeździć.
Nie jestem ograniczony jakąś ulicą w mieście...

(28.03.2011, 10:11)Kane napisał(a): A tak brzydko spytam co Was to obchodzi czy on to zrobi czy nie zrobi? Jego prywatna sprawa. Nie chce od Was/Nas kasy na to ani nic takiego więc mnie osobiście ani ziębi ani grzeje czy on to zbuduje.
Ma przynajmniej chłopak jakiś cel i chęci na coś innego niż siedzenie w necie i kompie godzinami.

At autor. Zrobisz jak uważasz ale ja na twoim miejscu postawiłbym to na Syrenie. Możesz mieć pewne problemy ze zbudowaniem tego na Maluchu. Możesz niby wywalić wszystko i pospawać od nowa ale to musiałyby być precyzyjne spawy całej konstrukcji. Z Syreną jest o tyle lepiej, że masz ramę na której już się wszystko trzyma (układ kierowniczy, skrzynia,silnik itd) odchudzasz ją tylko i spawasz górę. Co do części to na szrotach za piwo można wychaczyć.
Z Syreny?
Ciekawie brzmi, ale jak do tego z częściami na złomie od maluchów można przebierać, a z Syreną trudno się spotkać...

(28.03.2011, 14:09)Patrykoller napisał(a): Po co tyle kombinować. Najpierw zajmij się ramą.Na necie jest masa różnych projektów.Później możesz kompletować części.
Tak, zrobię wcześniej ramę nie mając części i później dodam sobie niepotrzebnej roboty, bo coś nie będzie pasować, itp.
Uważam, że najpierw trzeba skompletować części, a później brać się za robotę..

(28.03.2011, 17:49)Dawid210 napisał(a): Kane - daj spokój niech teraz każdy założy wątek np. samochód do 10k, skuter do 3k, jakie głośniki itd. a i tak nic nikt nie kupi - zaśmiecanie tylko forum.
Co mnie to obchodzi? Chcesz to zakładaj.
Jak na razie to Ty zaśmiecasz ten wątek bo wypowiedziałeś się w nim trzy razy, a nic sensownego nie wniosłeś...
Kontakt ze mną - PW.
To mnie zgłoś. A Ty sam wierzysz w to że cos zbudujesz?
 Przeglądarka: opera
Nie, nie zbuduję tego sam z kumplem, tego nie powiedziałem.

Myślisz, że ciągle siedzę przed komputerem Oczy.
Zapraszam do mnie na wieś, u mnie się nie leży, pracy jest dużo...
Kontakt ze mną - PW.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
buggy 126pbuggy z maluchajak zrobić buggy z maluchajak zrobić gokarta z maluchagokart z maluchajak zrobić buggy z fiata 126pjak zrobic buggy z maluchagokart fiat 126pjak zbudować buggy z fiata 126pjak zarejestrowac malucha buggie