Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Buty na wiosnę/lato/jesień

Buty na wiosnę/lato/jesień
Panowie (i panie Szczerbol), potrzebuję jakiś buty na cieplejszą porę roku. Coś lekkiego, w miarę przewiewnego, ale też nie takie, które przemokną od byle deszczyku. Kwota jaką dysponuję to 200-250 zł. Jakieś propozycje?
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Buty na wiosnę/lato/jesień
[Obrazek: klapki-meskie-kubota-super-tanio-granato...791460.jpg]
Tu była sygnatura, ale nie ma
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Polecam, niezawodne!
Ostatnio znalazłem takie w szafie na strychu, sądząc po stanie sporo używane i kupione zapewne jeszcze w latach 90-tych. Żadne abibaski tyle nie wytrzymają, a za 200 PLN kupisz ich cały kontener Szczerbol

---

A tak na poważnie - kilka dni temu pytałem o oryginalność tych butów:
http://allegro.pl/30-wyprzredaz-nike-t-l...39123.html

Posiadam takie obecnie, chociaż są już trochę "schodzone". Z jednej strony wykonane (częściowo) ze skóry, a z drugiej wygodne, lekkie i nie powodują nadmiernej potliwości stopy. Design jest stonowany - do garnituru/informal bym ich nie ubrał, ale nie rzucają się w oczy jak te wszystkie wielokolorowe wytwory. Podeszwa jest amortyzowana. Do biegania po kałużach się nie nadają, ale nie przemakają od byle deszczyku. Mam je 2 albo 3 sezony i wciąż dają radę.

Reasumując - solidne, eleganckie, wygodne i w dobrej cenie. Polecam!
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: ie
Całkiem fajna cena. I co, oryginalne były?
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
No te to akurat nie wiem, bo ostatecznie nie kupiłem. Można jednak tak podejrzewać - jak już wspominałem, swoje nabyłem 2-3 lata temu i kosztowały coś z przedziału 200-250 PLN, a były kupione w sieciówce, więc domniemam, że oryginalne.
Mam takie same Nike, jak zapodał Atgeekboy drugi sezon i wrażenia jak najbardziej na plus. Za swoje dałem bodajże 229 PLN w firmowym sklepie Nike i dostałem jeszcze parę skarpet gratis.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(22.03.2015, 13:54)ptrick napisał(a): Buty na wiosnę/lato/jesień (...) Coś lekkiego, w miarę przewiewnego, ale też nie takie, które przemokną od byle deszczyku. Kwota jaką dysponuję to 200-250 zł. Jakieś propozycje?

10x[Obrazek: 95aefec25d7e4ef40753705ebde62887.jpg]
Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Kupując kalosze bądź gumofilce nie zapomnij zażądać od sprzedawcy stosownej instrukcji, która winna obejmować m. in. sposób użytkowania kaloszy, wyniki testów wytrzymałościowych oraz zalecane metody konserwacji. Nabywając kalosze bez ww., kupujesz produkt niebezpieczny, przede wszystkim niezgodny z przepisami (czyt. nielegalny), stanowiący zagrożenie dla Twojego życia bądź zdrowia, a być może także i dla otoczenia.
Przy pierwszej kontroli BHP oberwiesz za nieprzestrzeganie norm i zaleceń.
Programy: Polecane / Nowe / Inne