Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

CS 1.6 - podejrzenie o oszustwo.

CS 1.6 - podejrzenie o oszustwo.
Witam,

Otóż ostatnio gram mixy. Podczas dzisiejszej gry , moi partnerzy z druzyny zaczeli posadzac mnie o czity. Ze niby celuje po scianach.

Nigdy nie grałem na czitach, nawet na nonsteamie, tymbardziej teraz z nimi na mixie. Gram na dobrych sluchawkach no i mam troche dosiwadczenia , gram od 2007.

Teraz moje pytanie:

Czy jest możliwość że wkręca mnie jakoś o czity? Pytam dla pewności.
Wiem , że VAC mnie nie zbanuje, bo nie czitowałem nigdy, ale chodzi mi o portale typu BL,BANID, i inne. Jeżeli dodadzą to demo co niby nagrali , bede na pewno unniewiniony, bo nic specjalnego nie wyczyniałem , ale niby celowałem po scianach, ale pytanie, czy mogą dać jakieś inne demko z moim SIDEM czy cośś?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: CS 1.6 - podejrzenie o oszustwo.
Nic ci nie grozi. Po prostu są zazdrośni.

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Konkretnie chodzi mi o to, czy istnieje możliwość że wrzuca wszystko normalnie na BL'a np. poza demkiem , które podmienią na jakieś , gdzie grał cziter (np. sami sie odpalą pod moim nickiem i demko nakreca). Tak po prostu ze złości. Podkresle ze to były dzieci i to takie z noskami do góry, wiec moga zrobic wszystko.
Dlaczego niby mieliby im uwierzyć ? Każdy może się pod kogoś podszyć i bocić, ale to zerowy dowód na to że bociłeś - VAC by musiał to wykryć bot był używany na twoim koncie.
Nie przejmuj się takimi gnojami, po prostu nie umieją grać to im odwala.

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Mi chodzi o portale (listy) cs'owe. Typu blacklisted itd.
Wiem,że VAC mnie nie zbanuje , bo nie czitowałem, ale co z tymi portalami? Ban na portalu to prawie to samo co VAC...

Chodzi mi o zfałszowanie, bo ja grałem czysciutko.
Już właściwie dostałeś odpowiedź. Nikt cię na tych portalach nie doda do czarnej listy...Oczko Możesz grać spokojnie. A tak w ogóle, to już bym nie grywał z takimi typkami... ;p
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Boże, ludzie... poczytajcie, dowiedzcie się czegoś, a dopiero potem próbujcie komuś pomóc, bo same chęci pomocy nic nie wnoszą.

Magnum, VAC może Cię zbanowac, jeśli się odpalałeś - ale to też zależne jest od tego, jakiego cheata byś używał. Jak twierdzisz, nic nie odpalałeś, tak więc VAC do niczego się nie przyczepi.
Co innego z BL'em. Jeśli któryś z Twoich znajomych ma znajomego, admina na BL'u lub sam nim jest to bardzo prawdopodobne, że zostaniesz wrzucony na bl'a i zbanowany.
Jednakże, jest jeszcze inna metoda ;] Wystarczy wpłacić im sms'em jakąś tam kwote i także zbanują praktycznie każdego.

Cytat:VAC by musiał to wykryć bot był używany na twoim koncie.

Tak... zwłaszcza, że 90% dostępnych cheatów jest proof ;]
Organner, Chlenix, Leis i wiele innych ;] Tych cheatów nawet na demie i ss'ach nie widać Krzywy
ESL Wire, AEQ, VAC2 etc. są proof. Ktoś musiałby naprawde nieźle zaszaleć, aby cokolwiek można było zobaczyć.

Cytat:Ban na portalu to prawie to samo co VAC...

Nie prawda... to całkiem różne bany. BL czy AC to dwie społeczności zrzeszające dzieciarnie, która banuje każdego kto im się nawinie. AC jest nowo powstałe, więc jako tako, za wiarygodne źródło informacji możne je uznać. Ale BL? Toż to jakąś kpina :D Wystarczy poczytać co nieco w googlach, jakie były robione przekręty i machloje, aby wiedzieć, że na BL rządzi dzieciarnia ze stażem max. 3-4lata, która zarabia na sms'ach, reklamie i banowaniu przypadkowych graczy. Dodatkowo zyski czerpią za odbanowanie gracza ;] Aby się odwołać od bana trzeba... no właśnie, zapłacić Krzywy
Pozatym wszystkim, wrzucenie innego demka oraz zapodanie sid'u tego, kogo chce się udupić jest tak sam banalne jak wrzucenie prawdziwego odpała. Sam miałem podobną przygodę, tyle że z youtube'em :D

http://frag-executors.com/user/blog/1637.html
http://www.forums.wiaderko.com/koncert-z...sport.html
http://zakladkarny.com/rozmowa-o-counter...zieje.html

Myślę, że wystarczy. Wystarczy wyszukać w googlach fraze "bl to gówno", a wszystko ładnie się na ujawni.

Niestety, dziecarnia w wieku 8-25lat oblega serwery i wyzywa każdego jak leci. Nie ma dnia, abym sam nie był oskarżany o aima, wh, a często nawet speedhacka :D
Głównie dotyczy to serwerów nonsteamowych, ale steamowych także. Ludzie grający na wyższym poziomie niż gównix FFA najpierw sapie się o grę, potem sprawdza banid'a i jak widzi, że czysto to odrazu lecą groźby w stylu "Lecisz na BL!". Potem, gdy idzie na spect'a wielkie zdziwko i po chwili dodawanie osoby podejrzanej do znajomych na steamie w celu zaprzyjaźnienia się i wspólnie rozgrywanych mix'ów w nadziei, iż z lepszym graczem sam będzie lepszy.
Jednak gdy widzi, że ktoś juz jest zbanowany na BL, to odrazu leci diss w jego strone. Potem gdy idzie na spect'a sytuacja taka sama jak przy nie zbanownaym koncie.
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Hah, no widze że niezłe jaja z tym gościem z FG:d

Do tej pory cisza - minely 3 dni i na zaden portal mnie nie wrzucili.
Głównie martwie sie własnie o takie dziadotwa typu BL, bo sam słyszałem że za kase zrobia wszystko, już nie mowiac o znajomsciach.

Grałem czysto - jak zawsze wiec o VAC si enie boje.Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
esl organner

Skocz do:

Wybrane wątki (CS 1.6 - podejrzenie o oszustwo.)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie gry pójdą na tym zestawie Winter 2 29023 01.12.2012 11:19
Ostatni post: Winter
  Gry RPG lub cRPG na słaby pc damian92150 3 29227 29.11.2012 00:53
Ostatni post: Rincewind
  Szukam dobrej gry o magii na PC Krzysztof2003 2 25276 28.11.2012 21:57
Ostatni post: Krzysztof2003
  Nowy komputer-nie działaja gry adjuchas 4 23813 28.11.2012 20:42
Ostatni post: adjuchas
  ASUS N75S Karta Graficzna a BF3 k694735335 7 22804 28.11.2012 19:55
Ostatni post: elecktr
  Dobry laptop a nie tak wymagające gry się zacinają DEEMEED 14 45753 28.11.2012 16:26
Ostatni post: DEEMEED
  Jakie gry pójdą mi na tym pc. pcmaniakos 4 23611 28.11.2012 16:03
Ostatni post: Silver
  Portal 2 i L4D2 - W trybie kooperacji gry się zawieszają robi_10 0 21794 28.11.2012 00:00
Ostatni post: robi_10
  Sleeping Dogs brak odpowiedzi adjuchas 0 22265 27.11.2012 19:26
Ostatni post: adjuchas
  Jakie gry pójdą mi na tym pc. Arcich 6 23075 27.11.2012 17:48
Ostatni post: Silver
  Dziwny problem z KAŻDĄ GRĄ ! (tnie) Zielony1910 8 22904 27.11.2012 16:52
Ostatni post: Zielony1910
  MPPL 12 - problem ze strojami Freeback 0 21256 27.11.2012 16:51
Ostatni post: Freeback
  Assassin`s Creed III problem z rozdzielczością roman21 11 43610 27.11.2012 13:04
Ostatni post: roman21
  FIFA 13 - problem z płynnością gry luken7 2 23686 27.11.2012 09:32
Ostatni post: luken7
Question Gta Sa Mody i Muzyka mariuGh91 2 23374 27.11.2012 02:12
Ostatni post: mariuGh91