Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Cały komputer czy składany z czesci?

RE: Cały komputer czy składany z czesci?
Jesli to łatwe,to moze dalbym rade Wesoły Jesli masz jakies poradniki,lub Ty mozesz mi pomoc,to pewnie zdecyduje sie na zestaw z podkreceniemOczko
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Załóż wątek jak już będziesz miał ten zestaw i jak nie odpisze to mi przypomnij na PW. Postaram sie pomóc. Ogólnie chyba przygotuje jakiś nowy poradnik podkręcania AMD dla zielonych, bo ten co jest w podkręcalni nie jest zbyt zrozumiały. Tutaj trzeba prosty język.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
A pomoglbys mi w zlozeniu jakiegos dobrego zestawu?;)
 Przeglądarka: safari
eee przecież podałem wyżej

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapis...mp;s=63363 tylko zmień na 955 bo skoro bedzie podkrecane to bez znaczenia a jest 20 zl tanszy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Albo ja jestem slepy,albo nie podales go wyzej;) anyway,dziekuje,prawdopodobnie jutro zamowie i poczytam cos o tym podkrecaniu;)
 Przeglądarka: safari
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Komputer skladany czy calylepiej skladany komputer czy nowyskładany komputer najnowszykomputer gotowy czy składanykomputer dla gracza skladany czy calykomputer caly czy częśsijaki lepszy komputer składany czy całygotowy zestaw czy składanyuzywany komputer caly czy skladanyco lepiej kupic komputer czy komputer składany