Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Cannot start Opera"-Błąd w Operze

Sad  "Cannot start Opera"-Błąd w Operze
Otóż mam taki problem z Operą.Opera sama mi się wyłączyła wiec ją włączyłem i wyskoczył mi taki komunikat:
[Obrazek: bladfa7.png]
Klikałem kilka razy na Ponów Próbę ale to nic nie dało.Więc postanowiłem odinstalować i zainstalować Operę na nowo.Odinstalowałem i ściągnąłem ją i w instalatorze wyskoczył mi taki komunikat:
[Obrazek: blad2pb1.png]
Wyłączyłem instalator i włączyłem go jeszcze raz.Tym razem wybrałem inną lokalizacje(z C: Program Files/Opera na C: Program Files/Opera2)i normalnie się zainstalowała.Więc ją włączyłem i wszystko było dobrze.Ale chciałem mieć tam swoje zakładki,historię i szybkie uruchamianie(nie chciałem wszystkiego robić od nowa),więc skopiowałem wszystko z folderu Opera do folderu Opera2.I wtedy wyskoczył ten sam komunikat "Cannot start Opera.Another instance of ...",ale jak wcisnąłem na Ponów Próbę włączyła się ale ... po angielsku,i to nie ze starymi ustawieniami.Chiałem więc usunąć folder Opera i Opera 2.Ale wtedy wyskakuje mi taki komunikat:
[Obrazek: blad3gm6.png]
i nie mogę usunąć tych folderów z Program Files.Nie wiem co mam zrobićPłacze.Bardzo proszę o pomoc

PS.Wiem,mogę używać Mozillę Firefox(właśnie z niej piszę) ale wolę Operę.
Hmm...Co by tu dać?

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: "Cannot start Opera"-Błąd w Operze
Program trzeba odinstalować a nie wyrzucić folder do kosza. Ale do rzeczy. Z tego co widzę komunikat1 przekazuje że: opera jest w procesie zamykania. poczekaj aż skończy lub użyj menedżera zadań. Wciśnij ponów próbę aby zrestartować operę lub anuluj aby wyjść
komunikat2: opera nie może być aktualizowana kiedy jest włączona. Proszę wyjść z opery (wyłączyć) i aby upewnić się że jest wyłączona poczekaj kilka minut zanim będziesz instalował nową wersję.

Tak więc - odinstaluj opera2 i zakończ w menedżerze zadań procesy opery i spróbuj ją otworzyć ponownie. I zrestartuj kompa jakby nie chciała się uruchomić.

Sama się włączyła?? A syfu jakiegoś nie złapałeś??
Sama się wyłączyła.Nie wiem musze zeskanować kompa
Hmm...Co by tu dać?

Daj Logi z HJT, CF. A ten folder co nie możesz usunąć możesz potraktować KillBoxem. Więcej o problemie z usuwaniem plików TUTAJ
wszelkie ustawienia opery sa przechowywane w folderze C:\Documents and Settings\User\Dane aplikacji\Opera a nie w glownym folderze Opery
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Daj Logi z HJT, CF. A ten folder co nie możesz usunąć możesz potraktować KillBoxem. Więcej o problemie z usuwaniem plików TUTAJ

Oczywiście logi w dziale bezpieczeństwo->logi. I logi dajemy w załącznikach lub na http://wklej.org
Po tym co napisał marcin15gn opera zainstalowała mi się poprawnie.Jednak nie moglem sie zalogowac na naszą-klasę i Forum PC Formatu.Jak wpisałem login i hasło to wracało do strony logowania.Jak zrestartowałem komputer i włączyłem opere wyświetliło mi się coś takiego:
Obrazek jest na http://img47.imageshack.us/my.php?image=blad4hk7.png
Więc odinstalowałem opere,skasowałem pozostałości i folder opera2 i zainstalowałem ją bez problemów.Uruchamiam,wszystko wygląda dobrze ale nie mogę się nadal logować(na MF mogę) co mam zrobić?

EDIT:Myślę ,że opera wyłączyła mi się sama z powodu przepełnienia ramu(768mb,ddr).Miałem wtedy włączone 15 stron w operze,2 painty,gg,kalendarz xp i konwertowalem film z avi na amv.

EDIT 2: http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=104481 -LOGI

EDIT 3:Kilka dni temu zainstalowałem IE 7 .Może to jest powodem problemu?

EDIT 4: Okazało się ,że Avast! znalazł 15 takich samych wirusów Win32:Trojan-gen {Other},ale nadal nie mogę się logować.

EDIT 5: Już mogę się logować i chyba wszystko działa poprawnie.Okazało się ,że miałem wyłączoną opcje obsługi ciasteczek.
Hmm...Co by tu dać?

Wystarczy w menadżerze zadań zamknąć proces opera.exe i uruchomić opere.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
błąd w operzecannont start opera cojak restartować operejak usunąć błędy w operze 15jak wylaczyc start w operzeopera exe can not startopera exe cannot startopera.exe can not start