Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ciągle zmieniający się widok folderów

Ciągle zmieniający się widok folderów
Witam
Na swoim kompie mam od kilku dni zmiany widoku folderów a to: duże a to średnie ikonki a to szczegóły itd. Zaczęło się od blokowania skanowania portów (DNS UPC) przez Bit Defender 2012. Nie wiem czy to może być coś z włamania na kompa lub ktoś poznał moje hasła. Mam ruter Linksys WRT 54GC od którego podpięty jest kabel do kompa no i oczywiście modem kablowy do rutera. Zabezpieczenie WPA2. Sytuacja ta ma miejsce po odinstalowaniu programu lub nawet bez mojej ingerencji, komputer przeskanowany zarówno Eset jak i obecnie Norton 360. Nie ma wirusów.
Procesor AMD Athlon 4200 AM2 Core Duo,Płyta główna Gigabyte M55S-S3 rev 2.0 AM2 1394,2x1024 DDR2 800 A-Date.Grafiga Nvidia GT 550 PCI-e,320GB Barracuda SATA II NCQ 16MB.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: Ciągle zmieniający się widok folderów
Cytat:Nie ma wirusów.
Przeskanuj kompa DrWEB i MBAM (aktualizacja, pełne skanowanie). Pokaż logi z wykonanych akcji - zobaczymy.
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Ciągle zmieniający się widok folderów
Witam Przepraszam że piszę teraz ale skanowanie Dr.Web trwało prawie sześć godzin i tak nie wiem gdzie poszedł ten plik. Prawdopodobnioe został on zastąpiony innym którego mam ale nic nie da po było to teraz szybkie skanowanie i do tego przerwane. Jutro postaram się dać prawidłowe. W tym dokładnym znalazł trochę risków które usunąłem. Teraz zaczybam skanowanie mbam
No i udało się
http://hostuje.net/file.php?id=31ddb49d3...ee4b1b94a0
http://hostuje.net/file.php?id=89b5e41a7...37de3adc37
Wszystek syf został usunięty.
Procesor AMD Athlon 4200 AM2 Core Duo,Płyta główna Gigabyte M55S-S3 rev 2.0 AM2 1394,2x1024 DDR2 800 A-Date.Grafiga Nvidia GT 550 PCI-e,320GB Barracuda SATA II NCQ 16MB.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne